Racktel RL-P1000W lentyna
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Racktel RL-P1000W lentyna
rating 4.5
Racktel RL-P1000W lentyna kaina
add to cart Į krepšelį 41.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 41.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
RACKTEL RL-P1000W stumdoma lentyna stovo spintoms. Stumdoma lentyna, skirta 19 colių stovo spintoms, kurių išorinis gylis yra 1000 mm. Ši lentyna leidžia montuoti įrenginius, kurie nėra montuojami 19 colių stovo spintoje. Pilno ištraukimo lentyna suteikia prieigą prie įrenginių, esančių už stovo spintelės ribų. 19 colių x 1U x 664÷826 mm [+/- 2] priekinis montavimas, 4 M6 varžtai + narveliai pridedami. Maksimali apkrova iki 15 kg. Lentynos matmenys 420 x 730 mm.