Racktel RL-P1000S stelažinė lentyna
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Racktel RL-P1000S stelažinė lentyna kaina
add to cart Į krepšelį 31.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 31.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Pagrindinės savybės Gamintojas: Racktel Gylis 750 mm Spalva: Juoda Pritaikymas: Laisvai pastatomos spintelės, kurių gylis 1000 mm Tvirtinimas: Keturių taškų
Specifikacija
  • Gamintojas Racktel
  • Modelis
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas 5904708310070
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 10-12 d. d.
Pakabinama spinta TOTEN, WS.3309.9001 / 10-3309 kaina
-3 %
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Elektro-Plast Uni- Mini korpusas Unibox su montavimo plokšte IP65 E -P 43.01 5900 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Prodibio Bacter 6 amp. kaina
Profight Dydis 12
  • Pristatymas į namus 7-8 d. d.
Profight Dydis 12 kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Sharp MX230TL perdavimo peilis kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Šakotuvas Hewlett Packard (HP) Serverio maitinimo šaltinis HP Aruba 1050W (JL087A) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Batuto spyruoklės, 10vnt., 200N kaina
LOGILINK CQ2013S LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,25m juoda
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CQ2013S LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,25m juoda kaina
Delock SMA jungtis - 88779
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Delock SMA jungtis - 88779 kaina
-6 %
Monitorius AG Neovo X-22E
  • GamintojasNeovo
  • Ekrano įstrižainė (coliais)22
  • Maksimali rezoliucija1920 x 1080
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz