Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
SPINTŲ DĖŽĖ ABS PLASTIKO PAKUOTĖS JUNGTINĖ LENTELĖ 660x430x210, 66x43x21, OA660430210 Naujausias ELS Elektrotechnikos PRO serijos ABS pakuočių modelis Palyginus su ankstesniu ECO modeliu, pristatėme tokius pakeitimus: nenaudojome tik 100 % ABS. naudokite perdirbtas medžiagas, kurios padidino pakuotės atsparumą pažeidimams, mašininiu būdu užtepame silikoninę tarpinę, kuri užtikrina dar geresnį pakuotės sandarumą, sienelės storį padidinome apie 30%, patobulinome vyrių vietą , kurio dėka pakuotės kampai vyrių pusėje yra daug tvirtesni ir mažiau jautrūs įtrūkimams. Savybės: matmenys: 660 x 430 x 210 mm [aukštis x plotis x gylis], vidiniai matmenys: 610 x 370 x 184 mm [aukštis x plotis x gylis], montavimo plokštės matmenys: 610 x 368 mm [aukštis x plotis], kiekis spynos: 2 svoris: 6,2 kg korpuso medžiaga: RAL7035 spalvos ABS, be halogenų, darbo aplinkos temperatūra: -35°C ÷ 60°C atsparumo smūgiams klasė: IK10 sandarumo klasė: IP65 GWT: 650°C GWT HF: 960° C atitiktis standartui: 2014/35/EU, nerūdijančio plieno tvirtinimo varžtai, cinkuoto nerūdijančio plieno tvirtinimo plokštė, sustiprinta plastikinė spyna su atidarymo ir uždarymo žyma, kad būtų patogiau naudoti, pridedami specialūs laikikliai, leidžiantys tvirtinti prie sienos netrukdant pačiam korpusui ( jo nereikia gręžti), o tai padidina sandarumą ir saugumą, idealiai tinka montuoti žemos įtampos įrenginius, sertifikuota CE. Privalumai naudojant ABS pakuotę vietoj metalo: nerūdija, medžiaga lengviau apdorojama, pvz., pjaunant skylutes, lengvas pagal dydį, nepažeidžiamas transportuojant, DAUG PIGIAU. Komplekte pateikiami priedai: raktas, tvirtinimo kronšteinai, plokštės tvirtinimo varžtai, papildomai pridedami keturi plėtimosi kištukai tvirtinimui prie sienos. KAD PAKABINTI APDAŽĄ ANT SIENOS, JO GALINĖJE SIENELĖJE NEREIKIA DARYTI skylių, KAS NESUŽEIDŽIA PAKUOTĖS PRANCŪZIO Ieškote kitokio dydžio universalios pakuotės , plastikinis, montuojamas ant paviršiaus. Naujausias modelis – PRO versija. Tai leidžia ant montavimo plokštės montuoti įrenginius, kuriems reikalinga IP65 apsauga.
Specifikacija
  • Gamintojas Els Elektrotechnika
  • Modelis
    OA660430210
  • Svoris 6.21
  • Gamintojo kodas OA660430210
  • Modelio pavadinimas
    OA660430210
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Incobex Termostato korpusas 420x260x250mm IP44 SSTN 26x42 (su kampiniais laikikliais) IOB-40110-01-002 kaina
Karwasz Bracer Korpusas su tvirtinimo plokšte 340x560x185mm RN-4 kaina
-8 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Pawbol Hermetikos paskirstymo spinta 400 IP65 (C.1603) kaina
-13 %
PCE 15851600 FLEX HOUSING, 16-MOD, FULL, ABS MEDŽIAGA IP66/67, 15851600 kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
PAKABINAMA RACK SPINTA S-RC10-9U-300GB STALFLEX kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Alfako IP40 ant paviršiaus montuojamas korpusas 390x285x175 su A-RZ3 užraktu kaina
Legrand 035033 Korpusas 270x170x86mm IP66 035033 kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Incobex termoreto korpusas STN 26x42 IOB-30110-01-011
  • Liko tik: 3 vnt.
Incobex termoreto korpusas STN 26x42 IOB-30110-01-011 kaina
-30 %