Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
SPINTŲ DĖŽĖ ABS fiksuojanti PLASTIKINĖ JUNGTINĖ LENTELĖ 310x220x140, 31x22x14, OA310220140 Naujausia ELS Elektrotechnikos PRO serija ABS pieštukai Lyginant su ankstesne ECO serija, mes pristatėme tokius patobulinimus: nenaudojame tik ABS 10, / %. perdirbtos medžiagos, kas žymiai padidina korpuso patvarumą nuo pažeidimų, mechaniškai sumontuojame silikoninę tarpinę, kuri tikriausiai padidina korpuso sandarumą, sienelės storis padidintas beveik 30%, patobulinome vyrių vietą, kurios dėka korpuso kampai vyrių pusėje yra daug patvaresni ir mažiau jautrūs įtrūkimams. Savybės: matmenys: 310 x 220 x 140 mm [aukštis x plotis x gylis], vidiniai matmenys: 265 x 160 x 115 mm [aukštis x plotis x gylis], montavimo plokštės matmenys: 265 x 160 mm [aukštis x plotis] skaičius spynos: 1 svoris: 1,55 kg korpuso medžiaga: RAL7035 spalvos ABS, be halogenų, darbo aplinkos temperatūra: -35°C ÷ 60°C atsparumo smūgiams klasė: IK10 sandarumo klasė: IP65 GWT: 650°C GWT HF: 960° C atitiktis standartui: 2014/35/EU, nerūdijančio plieno tvirtinimo varžtai, cinkuoto nerūdijančio plieno montavimo plokštė, sustiprintas plastikinis užraktas su atidarymo ir uždarymo žymėjimu, kad būtų lengviau valdyti, pridedami specialūs laikikliai, leidžiantys tvirtinti prie sienos netrukdant pačiam korpusui (ne nereikia jo gręžti), kuris pagerina sandarumą ir saugumą, idealiai tinka montuoti žemos įtampos įrenginius, CE sertifikatas. ABS KORPUSŲ PANAUDOJIMO PRIVALUMAI PAKEITANT METALINIĄ KORPUSĄ: nerūdija, medžiaga lengviau apdirbama, pvz., pjaunant skyles, mažas svoris palyginus su matmenimis, nepažeistas transportuojant, TIKRAI PIGIAU. PRIEDAI PRIEDAI SU KORPUSU: raktas, tvirtinimo kronšteinai, plokštės tvirtinimo varžtai, papildomai komplekte yra keturi išsiplėtimo varžtai, leidžiantys tvirtinti prie sienos. KORPUTO PAKABINTI ANT SIENOS NEBUTINA DARYTI KIULIŲ GALINĖJE SIENELĖJE, TODĖL DĖŽĖS TARPINĖS NE GALĖJAME Ar reikia kitokio dydžio Universalus korpusas, jungiklis, apšviestas. Naujausia versija - PRO versija. Tai leidžia įrenginius montuoti ant montavimo plokštės su reikiama IP65 apsauga.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-14
Minusai: Gali būti ribotas dydžių pasirinkimas
Specifikacija
  • Gamintojas Els Elektrotechnika
  • Modelis
    OA310220140
  • Svoris 1.53
  • Gamintojo kodas OA310220140
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    OA310220140
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokie yra šio ABS korpuso išoriniai matmenys?
Šis plastikinis dėžės korpusas yra 310 mm aukščio, 220 mm pločio ir 140 mm gylio. Jo vidiniai matmenys yra 265x160x115 mm, todėl jis tinka įvairiems žemos įtampos įrenginiams. Patogus montavimas užtikrinamas specialiais laikikliais, leidžiančiais pritvirtinti prie sienos nepažeidžiant paties sandarinimo.
2. Kokia apsaugos klasė suteikiama šiai spintelei?
3. Ar šį dėžės korpusą galima kabinti ant sienos?
4. Kokios medžiagos naudojamos šios obuduvo gamyboje?
5. Kokioje temperatūroje veikia šis jungiamasis dėžutė?
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Elektro-Plast Uni- Mini korpusas Unibox su montavimo plokšte IP65 E -P 43.01 5900 kaina
Racktel RL-P1000S stelažinė lentyna kaina
Elektro Plast (29, 53)
Elektro Plast (29, 53) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 10-12 d. d.
Pakabinama spinta TOTEN, WS.3309.9001 / 10-3309 kaina
-3 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Oem Dėklas SD atminties kortelei + adapteris kaina
TePe Original Interdental
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
TePe Original Interdental kaina
  • Įvertinimas 5.0 (10)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Gembird Flashforge ABS plastikas filamentas | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Mėlyna kaina
-3 %