Lanberg WF03-5304-10S rack spintelė 4U prie sienos montuojama lentyna Pilkas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 11 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Lanberg WF03-5304-10S rack spintelė 4U prie sienos montuojama lentyna Pilkas kaina
add to cart Į krepšelį 43.57
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 43.57
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Features :
Rack rail thickness: 1_5 mm
Maximum weight capacity: 60 kg
Rack rails: Yes
Front door key lock: Yes
Door opening angle: 220°
Front door style: Glass door
Front door construction: Glass
Key lock: Yes
Castor wheels: No
Product colour: Grey
Type: Wall mounted rack
Rack capacity: 4U
Frame type: Closed
Weight & dimensions :
Height: 281 mm
Depth: 350 mm
Width: 540 mm
Weight: 9_6 kg
Packaging data :
Screws included: Yes
Manual: Yes
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-12
Minusai: Spintelės spalva gali netikti visiems interjero dizainams.
Specifikacija
  • Gamintojas Lanberg
  • Modelis
  • LCD ekranas Ne
  • Maks. apkrova 60
  • Išmatavimai 350 x 540 x 281 mm
  • Svoris 9.6
  • Plotis 540
  • Spalva Pilka
  • Apsaugos klasė IP20
  • Aukštis 4U
  • Medžiaga Plienas
  • Tipas Montavimas ant sienos
  • Priekinių durų tipas stiklas
  • Paskirtis CE+WEEE
  • Modelio pavadinimas
    WF03-5304-10S
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kaip tvirtinti Lanberg WF03-5304-10S spintelę prie sienos?
2. Kokios įrangos talpa yra 4U stende?
3. Ar šis plieninis stendas turi spyną?
4. Kiek sveria ši montavimo spinta?
Gamintojo nurodytas svoris yra 9,6 kilogramo. Toks lengvas svoris palengvina pakabinamo stovo nešiojimą ir montavimo procesą. Nepaisant to, konstrukcija pagaminta iš 1,5 mm storio plieno, užtikrinančio reikiamą standumą. Tai leidžia saugiai išlaikyti iki 60 kg svorio įrangą.
5. Kokie yra spintelės išoriniai matmenys?
Spintelės gabaritai yra 540 mm plotis, 350 mm gylis ir 281 mm aukštis. Kompaktiniai matmenys puikiai tinka įrengti į ribotą erdvę. Gylis yra tinkamas daugumai standartinių tinklo prietaisų. Toks korpuso dydis užima minimalų vietą, bet turi pakankamai talpos.
Panašios prekės
  • Įvertinimas 4.7 (25)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Lanberg prie sienos montuojama rack spintelė 19" 6U 540x350 su stiklinėmis durelėmis kaina
-4 %
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Kabelių Organizatorius - Digitus 1U Plieninė su Žiedais Juoda kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 5+ vnt.
SZAFA INSTALACYJNA RACK WISZĄCA 19" 6U 540X350 Juoda DRZWI PRZESZKLONE LANBERG (FLAT PACK) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Lanberg 10" 4U 300x300 juoda sieninė spintelė su stiklinėmis durelėmis (plokščia pakuotė) kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Lanberg | Rack spintelė 19" prie sienos montuojama 4U+3U/540x200 žemo profilio | WAF1-5203-04-00B | Juodas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (9)
LANBERG WF10-2309-10B Installation Cabinet Rack Hanger 10inch 9U 280X310 Juodas kaina
-2 %
Lanberg prie sienos montuojama rack spintelė 19" 4U 540x350 juodos stiklinės durys kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
"Thalgo Micro-Peeling Vanduo Essence"odos šveitiklis 125ml kaina
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Sbox Technology Sbox USB->Micro USB M/M 1.5m USB-10315P Pitaya Rožinė kaina
-44 %
  • Pristatymas į namus 5 d. d.
Brock daugiafunkcio puodo, vidinis puodas kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Milwaukee Accessories Karūna Hole Dozer MILWAUKEE Ø68 mm kaina