Pulsar KORPUSAS A19-TS-35/OB-3U/160
  • Varlė kodas 18303389
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 20 has video
  • Varlė kodas 18303389
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Pulsar KORPUSAS A19-TS-35/OB-3U/160 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 88.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 88.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Korpusas su DIN bėgiu, RACK spintoms, skirtas įrenginių esančių DIN korpusuose, RACK 19" spintose montavimui.
Korpusas turi bėgį DIN kurio ilgis yra 24x1S.
Montuojamo modulio aukštis negali viršyti 160 mm.
Į korpusą galima įdėti daugiausiai 24 saugiklius kurių plotis 1 S..
Plotis : 19 "
Aukštis : 3 U
Medžiaga : Plienas, dažytas milteliniu būdu
Spalva : Juoda (RAL 9005)
Sandarumo klasė : IP20
Paskirtis : RACK 19"
Pagrindinės savybės : TH-35 bėgelis Atsparumas korozijai 24 saugiklių kurių plotis yra 1 S montavimo galimybė Prisijungimas 6-taškinis priekinis prie RACK profilių Komplekte 6 varžtų M6 su krepšeliais Korpusas su aprašomąją dalimi 420x20 mm Viršutinėje ir apatinėje korpuso dalyje pagaminta 10 guminių praleidėjų Komplekte yra skarda po akumuliatoriumi 7Ah/12V
Darbo temperatūra : -10 °C ... 40 °C
Svoris : 3.3 kg
Matmenys : 445  x 125  x 155 mm Vidiniai matmenys
481.5  x 132  x 234 mm Išoriniai matmenys
Gamintojas / Markė : PULSAR
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-01
Minusai: Korpuso dydis gali būti per didelis tam tikroms mažesnėms kompiuterio dėžėms.
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    A19-TS-35/OB-3U/160
  • Svoris 3,3 kg
  • Gamintojo kodas A19-TS-35/OB-3U/160
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    A19-TS-35/OB-3U/160
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pulsar RAZB16 Apvalus šoninis užraktas 16 kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pulsar RAPZ1 1U uždarymo skydelis kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
TST MONTAŽINIAI VARŽTAI SM-6/RACK-B kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
TST MONTAŽINIAI VARŽTAI SM-6/RACK kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (12)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
APC NTEGR. RACK LCD/KVM USB KABELAS 1,8M kaina
ADATA | C906 | 32 GB | USB 2.0 | Juodas
  • GamintojasADATA
  • Atminties talpa (GB)
  • Jungties tipas2.0
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (15)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
ADATA | C906 | 32 GB | USB 2.0 | Juodas kaina
Converse bateliai
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Converse bateliai kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
Kvepalai vyrams Lacoste Challenge EDT, 90 ml
Kvepalai vyrams Lacoste Challenge EDT, 90 ml kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Logilink užveržimo dirželiai 100 x 2.5mm, 100 vnt. kaina
-84 %
Schleich figūrėlė Lavos drakonas
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Schleich figūrėlė Lavos drakonas kaina
-5 %