Caymon STALČIUS P19SZ-2U/300
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Caymon STALČIUS P19SZ-2U/300
rating 4.5
Caymon STALČIUS P19SZ-2U/300 kaina
add to cart Į krepšelį 42.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 42.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Stalčius spintai RACK 19", apsaugotas spyna su raktu.
Lentyną P19SZ-2U/300 galima naudoti dokumentams ar smulkiems įrankiams laikyti spintos RACK viduje.
Įmontuotas užraktas veiksmingai apsaugo stalčiaus turinį nuo nepageidaujamų asmenų prieigos.
Plotis : 19 "
Aukštis : 2 U
Tvirtinimas : šešių punktų taškų
Panaudojimas : RACK 450 mm RACK 600 mm RACK 800 mm
Gylis : 330 mm
Pasirinktos funkcijos : Lentynėlė ištraukiama 230 mm priekinių montažinių bėgelių atžvilgiu
Matmenys : 487  x 330  x 90 mm - RACK 19", 2U
Svoris : 3.66 kg
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-05
Pliusai: Tvirta konstrukcija Lengvas montavimas Universalumas
Minusai: Gali būti šiek tiek sunkesnis
Specifikacija
  • Gamintojas Caymon
  • Modelis
    RD19-2U-320B
  • Svoris 3,66 kg
  • Gamintojo kodas RD19-2U-320B
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    RD19-2U-320B
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
TST LAIKIKLIS RACK ĮRENGINIAMS U19-2U/165 kaina
-7 %
Molex Pn STALČIUS P19SZ-2U/300-L kaina
TST LENTYNĖLĖ P19/381*P2 RACK SPINTAI 381 mm kaina