Haushalt Orbis FRONT CUT PLIERS180 MM
  • Varlė kodas 33557057
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Helmand Baltics
Rekvizitai
rating 4.3
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Varlė kodas 33557057
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Helmand Baltics
Rekvizitai
rating 4.3
Haushalt Orbis FRONT CUT PLIERS180 MM kaina
add to cart Į krepšelį 6.53
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 6.53
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Preču zīmols - Haushalt. Garums - 180 mm. Materiāls - Plastmasa. Tērauds.
Specifikacija
  • Gamintojas Haushalt
  • Svoris 0.33
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
AW-Tools AWTOOLS SZCZYPCE AM.WYDŁUŻONE PROSTE 160mm kaina
VOREL UNIVERSALIOS REPLĖS 160mm SPALVOTOS
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 4 vnt.
VOREL UNIVERSALIOS REPLĖS 160mm SPALVOTOS kaina
Wektory SZCZYPCE MINI EXTRA CZOŁOWE
Wektory SZCZYPCE MINI EXTRA CZOŁOWE kaina
AW-Tools AWTOOLS SEGERIO REIKŠTUVAI 180mm W.W. kaina
Jobi extra SZCZYPCE MINI WYDŁUŻONE PROSTE kaina
YATO VIENO žiedo replės 200 mm IŠORINĖS 2144 kaina
Replės apvalios, spaudžiamos Yato | 200mm
  • GamintojasYato
  • Tipas,
Replės apvalios, spaudžiamos Yato | 200mm kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Haushalt Bosch DIAGONAL CUT PLIERS 180 MM kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Beast Presavimo replės Universalios 6P/8P tinklo kabeliams kaina
Geko Amortizatorių spyruoklių suspaudimo replės Lenktos kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing kaina
-11 %
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
Bayrol pH plus SPATIME 1kg kaina
Efb Elektronik EFB Patchcord S/FTP, Cat.6A, LSZH, Cat.7, 20m (MK7001.20GR)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Efb Elektronik EFB Patchcord S/FTP, Cat.6A, LSZH, Cat.7, 20m (MK7001.20GR) kaina
-9 %