Obejma Spaustukas Maxgear NAS110012SET, 10 vnt.
  • Varlė kodas 44974660
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Etrade
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 44974660
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Etrade
Rekvizitai
rating 4.2
Obejma Spaustukas Maxgear NAS110012SET, 10 vnt. kaina
add to cart Į krepšelį 3.78
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 3.78
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Suderinamumas:
OE:84-0053
84-0053,8716627558351,MAXNAS110012SET
Specifikacija
  • Gamintojas Obejma
  • Modelis
    AMI-M012
  • Modelio pavadinimas
    AMI-M012
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
FISCHER ANKERIS FSL 10/12 B 10×50 DIDELĖMS APKROVOMS kaina
YATO ZSZYWKI 14x10,6mm 1000szt. 7026 kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Obejma Spaustukas Maxgear NAS110014SET, 10 vnt. kaina
Obejma Spaustukas Maxgear NAS110013SET, 10 vnt. kaina
‎Opaski EXTREME kabelių raiščiai 4,8 x 300 mm, balti, 20 vnt. kaina
-11 %
‎Opaski EXTREME kabelių raiščiai 2,5 x 80 mm, balti, 100 vnt. kaina
‎Opaski EXTREME kabelių raiščiai 2,5 x 100 mm, balti, 100 vnt. kaina
‎Opaski EXTREME kabelių raiščiai 4,8 x 200 mm, balti, 20 vnt. kaina