menu menu Visos prekės

Sauskelnių konteineriai ir kasetės (15)

sauskelnių konteineriai ir kasetės - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 15 modelių. sauskelnių konteineriai ir kasetės pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau

Sauskelnių konteineriai – praktiški ir nuo nemalonių kvapų apsaugantys įrenginiai

Kiekvienas tėvas sutiks, kad panaudotų sauskelnių kiekis, dažnai, yra tikrai didelis. Na, o ir jų skleidžiamas nemalonus kvapas verčia riesti nosį. Žinoma, daugelis tėvų nesuka galvos ir panaudotas kūdikio sauskelnes meta į bendrą atliekų šiukšlinę. Tačiau, naudinga žinoti, kad norintiems išvengti nemalonaus, panaudotų sauskelnių skleidžiamo kvapo, dažno šiukšlinės tuštinimo ir šiukšlių išnešimo yra ir geresnis sprendimas. Tai sauskelnių konteineriai, kurie yra specialiai skirti panaudotoms sauskelnėms išmesti. Tokie konteineriai yra labai sandarūs, gali turėti specialius skyrius ir dangčius, taip pat, antibakterines dangas ir plėveles, kurios padeda kovoti su mikrobais ir bakterijomis bei neleidžia iš konteinerio sklisti nemaloniems kvapams. Daugelyje modernių sauskelnių konteinerių randamos ir sauskelnių kasetės, kurios individualiai supakuoja kiekvienas panaudotas sauskelnes taip užkirsdamos kelią nemaloniems kvapams. Itin populiarūs ir plačiai naudojami yra kokybiškieji Tommee Tippee sauskelnių konteineriai. Tačiau, kad ir kokio gamintojo konteinerius pasirinktumėte, tai yra patogūs ir tikrai praktiški įrenginiai, kurie palengvina tėvų kasdienybę.

Į ką atsižvelgti renkantis sauskelnių konteinerį?

Sauskelnių konteineriai, vienareikšmiškai, yra labai naudingi ir praktiški bei reikalingi, kiekvieniems tėvams, kurie augina kūdikius. Jie efektyviai užkerta kelią nemaloniam panaudotų sauskelnių kvapui, suteikia patogų ir tvarkinga būdą jas išmesti. Tačiau, norint, kad sauskelnių konteineris būtų kokybiškas, patvarus ir garantuotų efektyvų veikimą, patogų naudojimąsi, renkantis, reikėtų atsižvelgti į kelis, labai svarbius dalykus.

Visų pirma, labai svarbu atsižvelgti į sauskelnių konteinerio dydį bei talpą. Labai svarbu, kad sauskelnių konteineris būtų pakankamai talpus, bet ir ne per didelis, kad namuose neužimtų daug vietos. Kuo talpesnis bus konteineris, tuo rečiau teks jį tuštinti. Tiesa, naudinga paminėti kad konteinerio talpumas priklausys ir nuo to, kokio dydžio sauskelnes vaikas nešioja. Jei jos didelės, logiška, kad jų tilps mažiau.

Atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas sauskelnių konteineris. Nuo medžiagos priklausys ne tik konteinerio patvarumas, bet ir nemalonaus kvapo pralaidumas. Iš esmės, sauskelnių konteineriai būna gaminami iš dviejų medžiagų: plastiko arba metalo. Metaliniai, nors ir yra brangesni, yra laikomi patvaresniais, efektyvesniais, kadangi, nepraleidžia ir nekaupia nemalonių kvapų. Tiesa, metaliniai, dažniausiai, plieniniai, sauskelnių konteineriai gali būti gana sunkūs, o siekiant, kad jie nuolat atrodytų tvarkingai, turės būti reguliariai valomi ir prižiūrimi. Plastikiniai – lengvesni ir pigesni. Tačiau, juose įsigeria nemalonus sauskelnių kvapas, jie ne taip efektyviai jį uždaro savo viduje. Taip pat, nuo smūgio jie gali skilti, lūžti.

Atsižvelkite į tai, kokiais būdais sauskelnių konteineris užkerta kelią nemalonaus kvapo plitimui. Norėdami pasirinkti geriausią ir efektyviausią sauskelnių konteinerį, turėtumėte pasirinkti tokį, kuris yra sandariausias. Nors tie konteineriai, kurie yra užsandarinti gumomis, specialiomis plėvelėmis yra laikomi populiariais, efektyviausiais laikomi tie, kurie veikia su sauskelnių kasetėmis. Tokios kasetės individualiai supakuoja kiekvienas panaudotas sauskelnes, neleisdamos nemaloniems kvapams plisti. Kasetės yra patogiai ir lengvai keičiamos, papildomos, tad, su nesklandumais susidurti neturėtumėte.

Sauskelnių konteineriai – gera kaina perkant internetu 

Turėdami kokybišką, talpų ir efektyviai veikiantį sauskelnių konteinerį galėsite pamiršti apie dažną šiukšlinės tuštinimą ar nosį riečiančius, nemalonius kvapus. Tai tėvų kasdienybė palengvinantis ir nemaloniems kvapams kelią užkertantis įrenginys. Siūlome platų, įvairių sauskelnių konteinerių pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimą sauskelnių konteinerį galėsite įsigyti dar pigiau.

Sauskelnių konteineriai ir kasetės - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-3 d. d.

Kiek turite prekių Sauskelnių konteineriai ir kasetės kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 15 prekes, o kainos prasideda nuo 12.99 Eur

+18 Turinys

adult-content +18

Erotinis turinys

Varle.lt tinklapyje talpinamos erotinės nuotraukos, informacija ir prekės susijusios su erotika, skirtos tik asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jūsų nepiktina tokio pobūdžio informacija ir Jums yra 18 ar daugiau metų, tai spauskite Įeiti, jei NE – Išeiti.
Man +18
Man dar nėra +18