PIPE INSULATING K-FLEX9X35 09-035 ST
  • Varlė kodas 48060585
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 48060585
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
PIPE INSULATING K-FLEX9X35 09-035 ST kaina
add to cart Į krepšelį 5.66
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 5.66
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Brand- K-Flex. Material- Flexible elastomeric foam. Length- 2 m. Width- 35 mm. Thickness- 9 mm. Inner diameter- 35 mm. With aluminium foil- No. Thermal conductivity coefficient. W/(m·K)- 0.04.
Specifikacija
  • Gamintojas K Flex
  • Svoris 0.13
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
VAMZDŽIŲ IZOLIACIJA K-FLEX13X28 13-028 ST kaina
-72 %
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Besk Līmlenta remonta mitrumizturīga 48mm 50m melna kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Besk Dažymo juosta UV PRO Mėlyna 48mm x 50m UV atspari kaina
BEAST Kraus Lipni izoliacinė juodos spalvos juosta kaina
Besk Dažymo juosta PE 38mm 50m Mėlyna kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Komex Polietileno putų metalizuota plėvelė, 0.3x60x500cm, 3 m² kaina
Besk Lipni juosta Remontui Drėgmei atspari 38mm Sidabrinė kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
MIL-TEC® kepurė, ŽALIA
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
MIL-TEC® kepurė, ŽALIA kaina
Sodo sofa iš palečių su pilkomis pagalvėlėmis, pušies mediena
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Sodo sofa iš palečių su pilkomis pagalvėlėmis, pušies mediena kaina
Jata TV74
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Jata TV74 kaina
Elektrinis virdulys CJ-1806 OPTIMUM
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Elektrinis virdulys CJ-1806 OPTIMUM kaina
Intellinet 1m Cat5e tinklo kabelis U/UTP (UTP) Balta
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Intellinet 1m Cat5e tinklo kabelis U/UTP (UTP) Balta kaina
InLine patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, pilkas - 5m
  • GamintojasInline
  • TipasS/FTP
  • Kabelio kategorija,
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, pilkas - 5m kaina
-6 %