PIPE INSULATING K-FLEX13X35 13-035 ST
  • Varlė kodas 48060825
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
  • Varlė kodas 48060825
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
PIPE INSULATING K-FLEX13X35 13-035 ST kaina
add to cart Į krepšelį 7.19
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 7.19
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Brand- K-Flex. Material- Flexible elastomeric foam. Length- 2 m. Width- 35 mm. Thickness- 13 mm. Inner diameter- 35 mm. Operating temperature- -165 - 110°C. With aluminium foil- No. Thermal conductivity coefficient. W/(m·K)- 0.04.
Specifikacija
  • Gamintojas K Flex
  • Svoris 0.21
  • Modelio pavadinimas
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
VAMZDŽIŲ IZOLIACIJA K-FLEX13X28 13-028 ST kaina
-72 %
Thermaflex PIPE INSULATION SMART PRO N 28-30/19 MM kaina
Thermaflex PIPE INSULATION SMART PRO N 22/19MM kaina
Thermaflex VAMZDŽIŲ IZOLIACIJA FRZ 42/13 kaina
Thermaflex INSULATION PIPE SMART PRO N 18/19MM kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Komex Polietileno putų metalizuota plėvelė, 0.3x60x500cm, 3 m² kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Besk Lipni juosta plėvelių sujungimui Juoda 50mm 50m kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Xltape Sietlenta 48mm x 90m Balta kaina