Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 5 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Maitinimo jungtis | Dc lizdas |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1q,ieee 802.1p,ieee 802.3ab,ieee 802.3az,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Portų mirroring | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Auto mdi/mdi-x | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 2000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 10 gbit/s |
| Jumbo frames palaikymas | Taip |
| „jumbo“ kadrai | 9000 |
| Paketo buferio atmintis | 1 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp klientas |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Atpažinimas | Auto vlan, mac pagrindo autentifikacija |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Protokolai | |
| Valdymo protokolai | Igmpv1,igmpv2,igmpv3 |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Ne |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Led indikatoriai | Energija |
| Saugumas | Ce-lvd, bsmi |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Ce, fcc, bsmi, class b |
| Veikimo charakteristikos | |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Dc įėjimo įtampa | 5 v |
| Įvesties srovė | 1 a |
| Galios suvartojimas (maks.) | 2,03 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Ne |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 121 mm |
| Ilgis | 75 mm |
| Aukštis | 26 mm |
| Svoris | 233 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Guminės kojos | Taip |
| Modelio pavadinimas | ZY-GS12005 |