Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys plačiai naudojamas mažuose kompiuterių tinkluose, gyvenviečių tinkluose.
| LAN prievadai : | 5x (RJ45) 10/100 Mb Auto-Negotiation |
| Prieigos kontrolė : | CSMA/CD 10/100 Mbps |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | Full Duplex: IEEE802.3x,Half Duplex: Back Pressure |
| Sertifikatai : | FCC Class B, CE Mark |
| Maitinimas : | 5 V DC / 350 mA |
| Svoris : | 0.07 kg |
| Matmenys : | 104 x 70 x 22 mm |
| Gamintojas / Markė : | TP-LINK |
| Garantija : | 3 metai |