Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Zyxel XMG-108 yra aukštos našumo, nevaldomas 2.5G Ethernet jungiklis, turintis aštuonis RJ-45 prievadus ir vieną SFP+ modulio lizdą.
Techniniai parametrai: energijos suvartojimas iki 9.12 W, veikimo temperatūros diapazonas nuo -20°C iki 40°C.
Dizainas |
|
|---|---|
| LED indikatoriai | Ryšys, Energija |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Produkto spalva | Sidabrinė |
Energija |
|
| Energijos suvartojimas (maks) | 9.12 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos šaltinis | DC |
| Energijos tiekimas įtrauktas | Taip |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra | -20 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūra | -40 - 70 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė | 10 - 95% |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė | 5 - 95% |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio tipas | Nevaldomas |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 662 g |
| Aukštis | 27 mm |
| Gylis | 105 mm |
| Plotis | 240 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| 10G palaikymas | Taip |
Našumas |
|
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 1,647,776 val. |
Pakavimo duomenys |
|
| Greito starto vadovas | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų tipas | 2.5G Ethernet (100/1000/2500 Mbps) |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 8 |
| SFP+ modulio lizdų kiekis | 1 |
Duomenų perdavimas |
|
| Jumbo rėmų palaikymas | Taip |
| Jungimo talpa | 60 Gbit/s |
| Jumbo rėmai | 12000 |
| Perdavimo greitis | 44.6 Mpps |
| Paketų buferio atmintis | 1 MB |
| MAC adreso lentelė | 4000 įrašų |
Galia per Ethernet (PoE) |
|
| Galia per Ethernet (PoE) | Ne |