Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Zyxel XMG-105 yra nevaldomas Ethernet jungiklis su penkiais 2.5G Ethernet prievadais, palaikantis duomenų perdavimo greičius 100, 1000 ir 2500 Mbps. Jis turi metalinį korpusą, LED indikatorius energijai ir veiklai, taip pat jungimo pajėgumą 25 Gbit/s.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Nevaldomas Ethernet jungiklis |
| Prekės ženklas | Zyxel |
| Modelis | XMG-105 |
Specifikacijos |
|
| Korpuso medžiaga | Metalinis |
| Spalva | Pilka |
| Galia (tipiška) | 3.83 W |
| Galia (maksimali) | 9.34 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Darbo temperatūra | 0 - 40 °C |
| Saugoma temperatūra | -40 - 70 °C |
| Svoris | 460 g |
| Matmenys (P x G x A) | 160 mm x 110 mm x 26 mm |
Tinklas |
|
| Pagrindiniai RJ-45 Ethernet prievadai | 5 x 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Jungimo pajėgumas | 25 Gbit/s |
| MAC adreso lentelė | 16,000 įrašų |
| Paketų buferio atmintis | 12 MB |
| Perdavimo greitis | 18.6 Mpps |
Papildoma informacija |
|
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Galia per Ethernet (PoE) | Ne |