Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 8 portų desktop tipo komutatorius PoE SG1010LP 10/100/1000M yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
8 portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10/100/1000 Base-T - Uplink,
8 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 8 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas : | - |
| LED diodai : | Power, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 Uplink prievadai + 8 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE 802.3af/at portas - 3 ... 10 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 65 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Pagrindinės savybės : |
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis
apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių |
| Sertifikatai : | CE |
| Apsaugos priemonės : |
Apsauga nuo atmosferinių iškrovų (common/differential) : 2 / 0.5 kV
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos - Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV |
| Korpusas : | Desktop, Metalinė |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC , 50 / 60 Hz |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.81 kg |
| Matmenys : | 243 x 118 x 35 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 5 metai |