Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 8 portų desktop tipo komutatorius PoE S-108 10/100 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
8 portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
10/100 Base-TX - PoE (802.3af/at),
2 x RJ45 10/100 Base-TX - Uplink prievadai |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps - 8 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE+ portas |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| MAC adresų lentelė : | 1k |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 V DC / 2.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.48 kg |
| Matmenys : | 190 x 105 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |