Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 24 portų desktop tipo komutatorius PoE PFS4226-24ET-360-V3 10/100 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
24 x
RJ45
-
10/100 Base-T
( 22 PoE (802.3af/at) + 2 Hi-PoE / PoE (802.3bt) / PoE (802.3af/at) ),
2 x Combo: SFP (1000 Base-X) / RJ45 (10/100/1000 Base-T) portas - Uplink, 1 x RJ45 - Konsolė |
| Valdymas per WWW/konsolę : | ✔ |
| Perdavimo greitis : |
Ethernet - 10 Mbps Full Duplex,
Fast Ethernet - 100 Mbps Full Duplex, Gigabit Ethernet - 1000 Mbps Full Duplex ( Uplink ) |
| Maksimali išėjimo galia : |
30 W / PoE portas
90 W / Hi-PoE / PoE 802.3bt portas |
| Maksimali bendra galia : | 360 W |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 100 Mbps |
| MAC adresų lentelė : | 4k |
| Pagrindinės savybės : |
Switch yra valdomas per www
Maitintuvo pradinės galios lygio inteligentiškas valdymas Green PoE apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių IEEE 802.1Q VLAN Spanning Tree STP/RSTP Duomenų siuntimo kontrolė (802.3x) Funkcija Port mirroring IGMP Snooping DHCP klientas IP + MAC adresų įrenginių suderinimas, porto lygmenyje MAC adresų filtravimas Portų nustatymas IEEE 802.1x QoS/DSCP judėjimo prioritetų nustatymas pagal IEEE 802.1p standartą Watchdog PoE Raudonai pažymėtos jungtys palaiko IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt ir Hi-PoE standartus, kurių didžiausia išėjimo galia yra 90 W kiekvienai jungčiai – skirtos didelės galios įrenginiams maitinti PoE aprėptis : 250 m @ 10 Mbps Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis Konsolė : RJ-45 išvestis RESET mygtukas |
| LED diodai : | Power : 50 % / 80 % / 100 %, Link, PoE, System |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC |
| Korpuso tipas : | RACK 19", 1U |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 3.38 kg |
| Matmenys : | 440 x 300 x 44 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |