Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys idealiai tinka kamerų tinklo sudarymui IP su maitinimu standarte PoE 802.3af / 802.3at.
| LAN prievadai : |
1 x
RJ45
-
10/100 Base-T
+ Hi-PoE,
1 x RJ45 - 10/100/1000 Base-T + Hi-PoE |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| Perdavimo greitis : |
10/100 Mbps - 1 x LAN prievadas
10/100/1000 Mbps - 1 x LAN prievadas 100/1000 Mbps - SFP portas, Uplink |
| LED diodai : | Power, PoE, Link/Act |
| Maksimali išėjimo galia : | 60 W / Kanalas |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Pasirinktos funkcijos : |
Režimas PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį
EXTEND mode - ports 2, 3 support transmission up to 250 m |
| Sertifikatai : | CE |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 65 °C |
| Maitinimas : | 48 V ... 57 V DC / 1.13 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.28 kg |
| Matmenys : | 115 x 85 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |