NANOSWITCH komutatorius turi 4 gigabito Ethernet prievadus. Pirmasis prievadas yra PoE įvestis, jį galima maitinti 24 V nuolatine srove per 2 laidų poras (pasyvus PoE). 2–4 prievaduose yra PoE išvestys. Jie veikia „Passthrough“ režimu, todėl perduoda energiją, kai ji tiekiama įrenginiui, šiuo atveju – 24 V nuolatine pasyvia PoE.
Jungiklis nesiūlo jokio valdymo, jis išsiskiria mažu energijos suvartojimu – vidutiniškai 1,5 W.
Produktas turi oro sąlygoms atsparų korpusą, tinkamą montuoti lauke. Jį galima montuoti ant stulpo arba ant sienos.
Šis jungiklis bus idealus ir nebrangus sprendimas signalui padalinti ir maitinti tris įrenginius ant stiebo.
| LAN priedai : | 4 x RJ45 - Ubiquiti Passive PoE ( 1 x PoE IN - 1 portas ; 3 x PoE OUT - 2 ... 4 prievadai ) |
| Valdymas : | - |
| LED diodai : | Greitis, ryšys/veiksmas |
| Perdavimo greitis : | 10/100/1000 Mbps – 4 LAN ir PoE prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 24 W / PoE prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 30 W |
| Darbo režimas : | PoE Passthrough – Išėjimo įtampa PoE yra lygi įėjimo įtampai |
| Pagrindinės savybės : | Maitinimas PoE : 2 poros - 24 V Ubiquiti Passive PoE Produktas pritaikytas dirbti išorėje Lengvas montuoti ant pasirinktos sienos ar stulpo Atitinka standartą ETSI300-019-1.4 |
| Apsaugos priemonės : | Kontaktinis/oras (ESD/EMP): 24/24 kV |
| Sertifikatai : | CE, FCC, IC |
| Korpusas : | Plastikas (polikarbonatas), Atsparus atmosferos sąlygoms |
| Maitinimas : | 21.6 ... 30 V DC - Pasyvus PoE @ LAN 1 (maitintuvas nepridedamas) |
| Galios suvartojimas : | 1,5 W (tipinis) 30 W (maks.) |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 70 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 5 % ... 95 % (be kondensacijos) |
| Svarbiausi : | 0,27 kg |
| Matmenys : | 196 x 94 x 32 mm |
| Gamintojas / Markė : | UBIQUITI |
| Garantija : | 2 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN
Greito paleidimo instrukcija EN
CE atitikties deklaracija