Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PFT1300 įrenginys leidžia sujungti 2 kameras su PoE maitinimo šaltiniu, naudojant vieną liniją Ethernet..
Kaskadinis 2 plėstuvų jungimas leidžia tokiu būdu prisijungti prie 3 kamerų.
Įrenginį maitina switch PoE jungiklis arba kitas įrenginys suderintas su šiuo standartu.
Dėka to nei plėstuvui, nei prie jo prijungtai kamerai nereikia jokio papildomo maitinimo.
| LAN prievadai : |
1 x
RJ45
10/100 Base-T
+ maitinimo įvestis : PoE (802.3af/at),
2 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | LAN, PoE |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps |
| Maksimali išėjimo galia : |
15.4 W @ PoE portas - Pirmasis prietaisas
3 W @ PoE portas - Antrasis prietaisas kaskadoje |
| Pagrindinės savybės : |
Kaskadinio jungimo galimybė
Įrenginys gali veikti kaip tinklo LAN plėtinys ir maitinimas PoE |
| Galios suvartojimas : | 0.3 W |
| Nuotolis : |
100 m - Įvestis
100 m - Išvestis |
| Apsaugos priemonės : | Nuo viršįtampų |
| Korpusas : | Plastikinis, montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio |
| Maitinimas : | PoE (802.3af/at) |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 ... 65 °C / 10 ... 90 % |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 80 x 51 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |