Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch DS-3E1310HP-EI(B) buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stenėjimo tinkluose CCTV IP.
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
10/100 Base-TX ( 2 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 6 x PoE (802.3af/at) ),
2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps - 8 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : |
90 W / Hi-PoE / PoE 802.3bt portas - 1, 2 prievadai
30 W / PoE 802.3af/at portas - 3 ... 8 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 110 W |
| MAC adresų lentelė : | 4k |
| Valdymas : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / - |
| Darbo režimas : |
Extend On : 300 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat.
Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Pagrindinės savybės : |
Įrenginys aptarnauja 8-kontaktų maitinimo šaltinis
Konfigūracija ir valdymas pagal iVMS-4200 programą Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas Topologijos ir tinklo būsenos peržiūra Duomenų siuntimo kontrolė Pranešimas apie pavojų Galimybė tvirtinti prie sienos |
| LED diodai : | Power, PoE Max, Link/Act, PoE |
| Sertifikatai : | CE |
| Korpusas : | Desktop, Metalinė |
| Apsaugos priemonės : | Nuo viršįtampų 6 kV - PoE prievadai |
| Maitinimas : | 54 V DC / 2.22 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.49 kg |
| Matmenys : | 218 x 109 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301803424 |
| Garantija : | 3 metai |