Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 8 portų desktop tipo komutatorius PoE CS4010-8ET-110 10/100M yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
8 portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (DoLynk Care programa)..
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
10/100 Base-T
( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ),
2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps : 8 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 / 1000 : 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : |
90 W / Hi-PoE / PoE 802.3bt portas - 1 prievadas
30 W / PoE 802.3af/at portas - 2 ... 8 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 110 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Valdymas : | ✔ |
| Darbo režimas : | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| LED diodai : | Power, System, PoE, Link/Act |
| Pagrindinės savybės : |
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (DoLynk Care programa).
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8-kontaktų maitinimo šaltinis - gyslos : 1-2(+), 3-6(-), 4-5(+), 7-8(-) Maitintuvo pradinės galios lygio inteligentiškas valdymas apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Watchdog PoE Loop Protection Suderinta su protokolu LLDP Spanning Tree STP/RSTP Port Based VLAN : 32 Duomenų siuntimo kontrolė (802.3x) DHCP klientas RESET mygtukas Galimybė tvirtinti prie sienos |
| Sertifikatai : | CE |
| Apsaugos priemonės : |
Apsauga nuo atmosferinių iškrovų (bendros/diferencijuotos) : 4 / 2 kV
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos - Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV |
| Korpusas : | Desktop, Metalinė |
| Maitinimas : | 54 V DC / 2.22 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 110 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.49 kg |
| Matmenys : | 190 x 106 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |