Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungiklio tipas | Nevaldoma |
| Prievadų skaičius | 5x 100 MB BASE-TX |
| Galia | 2,15 W |
| Korpuso tipas | Darbalaukis |
| Darbo signalas | LED |
| Lustų rinkinys | Realtek - RTL8305NB |
| Laidiniai standartai | IEEE 802.3i 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3x (srauto valdymas) |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Pralaidumas | 1 Gbps |
| Valdymas | Nevaldoma |
| Aušinimas | Pasyvus |
| Temperatūra | 0 - 40 °C |
| Aplinkos temperatūra | 0 - 40 °C |
| Aplinkos drėgmė | 10–90 % |
| Maitinimas | AC AC DC DC Maitinimas (230V) Išorinis |
| Svoris | 100 g |
| Plotis | 52 mm |
| Aukštis | 22 mm |
| Ilgis | 82 mm |
| MAC adresų lentelė | 1 tūkst |
| Prievadų skaičius | 5 |