Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys plačiai naudojamas mažuose kompiuterių tinkluose, gyvenviečių tinkluose.
| LAN prievadai : | 8 x (RJ45) 10/100 Mb Auto-Negotiation |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps, 8 LAN prievadų - Gigabit Ethernet |
| MAC adresų lentelė : | 4k |
| Pagrindinės savybės : |
QoS - mechanizmai ir normos, užtikrinantys aukštą transmisijos kokybę
IGMP Snooping Technologija Green Ethernet - didelis energijos taupymas |
| Sertifikatai : | FCC, CE Mark, RoHS, Energy Star |
| Maitinimas : | 5 V DC / 1 A (komplekte - maitinuvas) |
| Korpusas : | Metalinė, Desktop |
| Svoris : | 0.43 kg |
| Matmenys : | 162 x 103 x 29 mm |
| Gamintojas / Markė : | D-Link |
| Garantija : | 3 metai |