Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch DS-3T1512HP-SI-8P4F/NOPOWER buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stenėjimo tinkluose CCTV IP.
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
( 4 x PoE (802.3bt) + 4 x PoE (802.3af/at) ),
4 x SFP portas |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps - 8 LAN & PoE prievadai,
1000 Mbps - 4 SFP prievadai - Uplink |
| Maksimali išėjimo galia : |
1 ... 4 prievadai : 90 W / PoE portas,
5 ... 8 prievadai : 30 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 300 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Valdymas : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / - |
| Darbo režimas : |
Extend On : 300 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat.
Extend Off : 100 m, 1000 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Pagrindinės savybės : |
Switch yra valdomas per www
Konfigūracija ir valdymas pagal iVMS-4200 programą Automatinė detekcija MDI/MDI-X - automatiškai aptinka duomenų perdavimo režimą Topologijos ir tinklo būsenos peržiūra Duomenų siuntimo kontrolė Funkcija Storm Control Funkcija Port mirroring Statinis jungčių agregavimas QoS : Prioritetų eilės nustatymas SP, WRR, SP+WRR VLAN Spanning Tree STP/RSTP SNMPv1/v2c Watchdog PoE Įrenginys aptarnauja 8-kontaktų maitinimo šaltinis Nuotolinis konfigūravimas Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas Tvirtinimas ant DIN bėgio |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 9 SFP, 10 SFP, 11 SFP, 12 SFP |
| Sertifikatai : | CE |
| Korpusas : | Metalinė |
| Apsaugos priemonės : | Nuo viršįtampų 6 kV - PoE prievadai |
| Maitinimas : | 48 ... 57 V DC - sriegiami gnybtai (maitintuvas nepridedamas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.9 kg |
| Matmenys : | 164 x 140 x 46 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301803311 |
| Garantija : | 3 metai |