Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch PFS3005-5GT-V2 buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stenėjimo tinkluose CCTV IP.
Skirtas nuolatiniam darbui 24/7.
| LAN prievadai : | 5 x RJ45 - 10/100/1000 Base-T |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps - 5 x LAN prievadas |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Pagrindinės savybės : |
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos :
- 8 kV (iškrovimas per orą) - 4 kV (iškrovimas per kontaktą) Apsauga nuo atmosferinių iškrovų : 2 kV Plug & Play |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 5 V DC / 300 mA (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 45 °C |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 87 x 47 x 22 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |