Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Fujitsu Šakotuvai (Switch) ir maitinimas

(4)
Fujitsu yra aukštos kokybės kompiuterinių įrenginių gamintojas. Gamintojas specializuojasi nešiojamų kompiuterių, stacionarių kompiuterių, klaviatūrų, adapterių ir kitos įrangos srityje. Produktų aukšta kokybė, dizainas, naujumas lemia, kad šie gaminiai sėkmingai randa savo auditoriją visame pasaulyje. Fujitsu tikslas, padaryti pasaulį tvaresniu, kuriant pasitikėjimą visuomene pasitelkiant naujoves. Gamintojas taip pat siekia įgyvendinti grupės tikslą, padidindami savo gebėjimą neatsilikti nuo visuomenės, ir toliau vykdo pokyčius. Atraskite Fujitsu nešiojamų ir stacionarių kompiuterių, adapterių, klaviatūrų ir kitos įrangos bei priedų asortimentą ir geras kainas perkant internetu.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 4-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
535.99  €
53.60  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
48.99  €
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
905.99  €
90.60  €/mėn be pabrangimo
  • 0.0
  • 7-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
444.09  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti
*„Išsimokėtinai - JOKIO pabrangimo (Klix by Citadele)“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis

Šakotuvai (Switch) ir maitinimas kainos (balandis 2024 m.)

Produktas Kaina
Šakotuvas Fujitsu PLAN EP MCX4-LX 25Gb 2p SFP28 LP, FH 535,99
Šakotuvas Fujitsu SFP+ MODULE MULTI MODE FIBER 10GBE LC 48,99
Šakotuvas Fujitsu SFP28 Transceiver 25G SR LC 850nm (f. Mellanox) 905,99
Šakotuvas FUJITSU SFP+ Module Multi Mode Fiber 444,09