Oem Servo PowerHD HD-3001HB - standard
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
rating 4.5
Oem Servo PowerHD HD-3001HB - standard kaina
add to cart Į krepšelį 15.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 15.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Specifikacija
  • Įtampa: nuo 4,8 V iki 6,0 V
  • Judėjimo diapazonas: nuo 0 ° iki 180 °
  • Tipas: analoginis
  • Darbinė temperatūra: nuo -20 ° C iki 60 ° C
  • Valdymas:
    Valdymo signalo dažnis: 50 Hz
    Neutrali pozicija: 1500 μs
    Apsukos pagal laikrodžio rodyklę:
    1500 -> 2000 μs
    Maksimalus impulsų diapazonas: 800 - 2200 μs
  • JR jungtis
  • Kabelio ilgis: maždaug 250 mm
  • Matmenys: 40,7 x 20,5 x 39,5 mm.
  • Svoris: 43 g
  • 4,8 V parametrai:
    • Sukimo momentas: 3,5 kg*cm (0,34 Nm)
    • Greitis: 0,14 s/60°
    • Energijos suvartojimas budėjimo režime 4 mA
    • Energijos suvartojimas be apkrovos: 250 mA
    • Energijos suvartojimas maksimalus: 800 mA
  • 6,0 V parametrai:
    • Sukimo momentas: 4,4 kg*cm (0,43 Nm)
    • Greitis: 0,12 s/60°
    • Energijos suvartojimas budėjimo režime 5 mA
    • Energijos suvartojimas be apkrovos: 300 mA
    • Energijos suvartojimas maksimalus: 900 mA
  • Į komplektą įeina alkūnės, tarpinės bei varžtai.
Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-07-16
Minusai: Gali būti nepakankamai galingas didesniems projektams
Specifikacija
  • Gamintojas Oem
  • Modelis
    AN-02309
  • Modelio pavadinimas
    AN-02309
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
LEGO® Kalėdinė stalo puošmena 40743
  • Įvertinimas 5.0 (14)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
LEGO® Kalėdinė stalo puošmena 40743 kaina
-3 %
  • Išpardavimas Išpardavimas
LEGO® 29 serija
  • Įvertinimas 5.0 (2)
LEGO® 29 serija kaina
-40 %
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
TOP prekė! Aptel žvaigždžių projektorius/naktinė lemputė - Astronautas , ATL AK235A
  • Įvertinimas 5.0 (349)
  • Liko tik: 2 vnt.
TOP prekė! Aptel žvaigždžių projektorius/naktinė lemputė - Astronautas , ATL AK235A kaina
-18 %
bo. LCD Piešimo lentelė, 10.5"
bo. LCD Piešimo lentelė, 10.5" kaina