Praustuvas BQA80-700
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Praustuvas BQA80-700
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Praustuvas BQA80-700 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
Praustuvas BQA80-700 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Praustuvas BQA80-700 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Savybės
  • Praustuvo matmenys: 800 x 450 mm
  • Dubens matmenys: 700 x 280 mm
  • Dubens gylis: 120 mm
  • Medžiaga: SILICSANA dirbtinis granitas [1] | Gelkautas blizgus - 700 [2]
  • Išgręžta skylė priedams: yra | 1 vnt, 35 mm
  • Išbėgimo skylė: 73 mm
  • Persipylimas: yra | apvalus
  • Ventilis: yra
  • Click-Clack AK-01 vožtuvo sistemą reikia įsigyti papildomai
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje
Apie gamintoją
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-27
Minusai: Didelis praustuvo dydis gali būti nepatogus mažesnėse vonios patalpose
Specifikacija
  • Modelis
    AQ438
  • Modelio pavadinimas
    AQ438
Atsiliepimai (0)
Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokie yra TURTL BQA80-700 praustuvo matmenys?
Šio dirbtinio granito praustuvo išoriniai išmatavimai yra 800 x 450 mm. Vidinis dubuo yra 700 mm ilgio, 280 mm pločio ir 120 mm gylio. Tokie kompaktiški duomenys leidžia jį patogiai įmontuoti į vidutinio dydžio vonios kambario baldus, taupant vertingą erdvę.
2. Iš kokios medžiagos pagamintas šis praustuvas?
3. Ar yra skylė maišytuvui šiame praustuve?
Taip, šis modelis turi vieną iš anksto išgręžtą 35 mm skylę, skirtą staliniam maišytuvui. Tai leidžia lengvai sumontuoti įprastą čiaupą be papildomo gręžimo. Skylės vieta parinkta taip, kad atitiktų standartinius santechnikos reikalavimus.
4. Kaip veikia šio praustuvo persipylimo sistema?
5. Kokio dydžio yra praustuvo išbėgimo anga ir vožtuvas?
Šio BQA80-700 modelio išbėgimo anga yra 73 mm skersmens, tinkama standartiniams sifonams. Pridedamą ventilio sistemą lengva prižiūrėti. Jei norite daugiau patogumo, rekomenduojame įsigyti papildomą AK-01 mygtukinį kamštį, kuris sutrumpina vandens nuleidimo laiką.
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
rea Konglomerato praustuvas IRIS 71 CM Pilkas Matinis kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Praustuvas montuojamas ant skalbimo mašinos Locus BQW600-700 kaina
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Rea praustuvas Agnes Baltas Rea laisvai pastatomas keraminis praustuvas kaina
Konglomerato praustuvas Rea Juoda MAT 60CM kaina
  • Įvertinimas 5.0 (15)
  • Liko tik: 2 vnt.
Jaguar Praustuvas virš skalbyklės LAWA6050 kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Villeroy & Boch Praustuvas Villeroy ampBoch, Subway 2.0, 45 cm, 73154501 kaina
PASTATOMAS PRAUSTUVAS "REA ARCTIC" JUODA kaina
rea Konglomerato praustuvas GOYA 50 cm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Equip Equip
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Equip Equip kaina
Sofa-lova FUGA 3FBA LIBRO
  • Pristatymas į namus 35 d. d.
Sofa-lova FUGA 3FBA LIBRO kaina
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
Indas spaudimo HT24 kaina
Malfini kepurė
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Malfini kepurė kaina
Revox B77
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
Revox B77 kaina
Nike kuprinė
Nike kuprinė kaina
Equip Equip
Equip Equip kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Sofa Sofos komplektas su pagalvėlėmis, 6 dalių, smėlio, poliratanas kaina
-3 %