Kaina
-
Gamintojas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Antistresinis žaislas POP - IT - POP IT Antistresiniai žaislai
Antistresinis žaislas POP - IT
 
5,90 2-4 d. d. (1)
Antistresinis žaislas POP - IT - POP IT Antistresiniai žaislai
Antistresinis žaislas POP - IT
 
5,90 2-4 d. d. (1)
Daugiau Kitas puslapis

Pop It – ko gero populiariausias antistresinis žaislas rinkoje!

Prisimenate tą malonų, raminantį ir visiems patinkantį jausmą, kurį suteikia burbulinės plėvelės burbuliukų „sprogdinimas“, vos tik gavus naują siuntą? Dėka naujo antistresinio žaislo Pop It – ši patirtis gali tapti dar labiau prieinama ir dar malonesne. Pop It žaislas įtrauks jus į žaidimą, kurį galėsite žaisti valandų valandas, o negana to, tuo pačiu metu mažinsite stresą ir nerimą. Šis burbuliukų „sprogdinimo“ žaislas suteikia nesibaigiantį užsiėmimą ir yra šių dienų žaislų rinkos hitas!

Pop It žaislas didelio susidomėjimo ir populiarumo susilaukė dėka socialinių tinklų platformos „TikTok“, kurioje žmonės iš įvairių pasaulio kampelių, rodo savo Pop It žaislus, pasižyminčius įvairiausiomis formomis, spalvomis ir dydžiais. Jie filmuoja save, kai spaudo burbuliukus, o žaislas sukuria labai malonų garsą.

Dauguma Pop It antistresinių žaislų yra silikoniniai, todėl juos labai lengva valyti. Vieni gali būti sukurti kaip telefono dėklai, o kiti, džiuginti jus, jūsų mėgiamo filmo ar žaidimo herojaus pavidalu. Nuo įvairiaspalvio apskritimo ar aštuonkampio iki linksmo aštuonkojo, lėktuvo ar dinozauro, platus formų ir dizainų pasirinkimas, leis kiekvienam išsirinkti širdžiai mieliausią ir smagiausią burbuliukų „sprogdintoją“! Svarbu paminėti, kad kiekvienas Pop It žaislas gali skleisti skirtingus garsus, priklausomai nuo žaislo dydžio ir medžiagos, iš kurios jis pagamintas.

Vienas iš smagiausių privalumų, turint šį žaislą yra tas, kad jį su savimi turėti ir naudoti galima praktiškai visur – lėktuve, mašinoje, mokykloje, biure ar net kavinėje! Su šiais žaislais labai patogu keliauti, kadangi, jie lengvi, o jų konstrukcija neturi daugybės, skirtingų detalių.

Kaip veikia antistresiniai Pop It žaislai?

Viskas ką jums reikės padaryti – spausti burbuliukus, kurie suteiks malonų spragsėjimo garsą. Nuspaudę visus burbuliukus, galėsite apversti žaislą į kitą pusę ir vėl pradėti žaidimą iš naujo. Šis žaislas sukurtas tam, kad malšintų stresą, padėtų žmonėms lengviau sutelkti dėmesį, susikoncentruoti ir mažintų nervinę įtampą. Tačiau,Pop It tapo ypatingai populiariu ir įvairaus amžiaus vaikų tarpe. Tiesa, vaikams jis taip pat naudingas ir dėl to, kad lavina jų motorikos įgūdžius.

Stresą galėsite malšinti ir dviese! Pop It žaislas gali būti naudojamas kaip žaidimas dviem žmonėms. Žaidėjai ėjimų metu spaudo bet kokį norimą skaičių burbulių, vienoje eilutėje, o tas, kuris nuspaudžia paskutinį burbuliuką – pralaimi. Tai puikus ir naudingas bei atpalaiduojantis laisvalaikio praleidimo būdas!

Populiarusis Pop It antistresinis žaislas – gera kaina perkant internetu

Streso malšinimas ir pramoga vienu metu? Pop It silikoniniai, atistresiniai žaislai leis patirti malonumą bei atsikratyti blogų emocijų ir jausmų akimirksniu. Spalvingi dizainai, smagios ir linksmos formos bei įvairiausi dydžiai nepaliks abejingų nei vaikų, nei suaugusiųjų. Čia rasite platų įvairių antistresinių, silikoninių Pop It žaislų pasirinkimą už draugišką kainą. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, šaunius Pop It žaislus galėsite įsigyti dar pigiau!