Poliravimo diskas Tyrolit 34190121; 127 mm
Varlė kodas
Liko tik:
5+ vnt.
Pardavėjas
Varle.lt
Rekvizitai
Rekvizitai
Įmonės pavadinimas:
UAB "VARLE"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ukmergės g. 241, LT-07100
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@varle.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.5
iš 1
Varlė kodas
Liko tik:
5+ vnt.
Pardavėjas
Varle.lt
Įmonės pavadinimas:
UAB "VARLE"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ukmergės g. 241, LT-07100
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@varle.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.5
Pasirinkite kiekį
Į krepšelį
29.
Pranešti kai prekė atpigs!
Prekei atpigus, informuosime Jus el. paštu.
Jei nebenorite gauti pranešimo,
spauskite čia
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
29.
Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje
0
Vilniuje, Ukmergės g. 241
gegužės 25 d.
0
Kituose miestuose
gegužės 26 d.
Atsiimkite paštomatuose
nuo 1.
39
SmartPosti paštomate
gegužės 26 d.
1.
Venipak paštomate
1.
LP Express paštomate
Omniva paštomate
DPD paštomate
Pristatymas į namus
nuo 3.
90
LP Express kurjeriu
3.
DPD kurjeriu
3.
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Pasirinkite kiekį
Pranešti kai prekė atpigs!
spauskite čia
Gauk gegužės 25 d.
Visi pristatymo būdai
Specifikacija
Gamintojas
Tyrolit
Modelis
T34190121
Svoris
Modelio pavadinimas
T34190121
Šią prekę rasite filtruose
Gamintojas
Tyrolit
Atsiliepimai (
Atsiliepimų nėra
Palikti atsiliepimą
Užduoti klausimą
Atsiliepimų politika
Panašios prekės
Poliravimo diskas Tyrolit 34190277; 152 mm
3-7 d. d.
32.
Poliravimo diskas Tyrolit 34190233; 1UW; 152x6x12,7 mm; 2 A Medium; universalus
3-7 d. d.
Makita TURBO segmentas 230MM akmeniui/betonui eko A-84084
Makita
Tipas
Deimantiniai
Spalva
Pilka
5.0
5-8 d. d.
33.
Rupes Šlifavimo pagalvėlė su lipdukais Ø: 75 mm
Rupes
5-6 d. d.
2 vnt.
27.
Rupes poliravimo padas vafliniu būdu Ø: 150 mm, smulkus 1 vnt.
Rupes
5-6 d. d.
Poliravimo rinkinys nerūdijančiam plienui OSBORN (5 vnt.)
Osborn
Tipas
Rinkiniai
5.0
28.
Rupes Rotacinis Ø: 200 mm vilnonis padas, Ø: 150 mm atraminis padas, 1 vnt.
30.
Rupes mikropluošto poliravimo kempinėlė, Ø: 130 mm, itin smulki, 1 vnt.
30.
Rupes Ø: 150 mm lipni juosta su 15 skylių putplasčio užsegimu planetiniams įrankiams
2 vnt.
Poliravimo pasta Mirka Polarshine M25 7992710111; 1 l
Mirka
Poliravimo priemonės
32.
Peržiūrėtos prekės
Semilac 015 Slyva 7ml
Semilac
Talpa (ml)
7
4-6 d. d.
10.
Pašalinti
LOGILINK CU0140 LOGILINK - USB 2.0 kabelis USB-A kištukas iki USB-C kištukas, 1 m
LogiLink
Kabelio ilgis (m)
Jungties forma
C
A
Jungties versija
2.0
Jungties tipas
USB
Spalva
Juoda
6 d. d.
5.
-3 %
Pašalinti
Bosch Centravimo grąžtas 8,0x120,0 mm,1 vnt.
Bosch
Centravimo grąžtai
1-3 d. d.
3 vnt.
9.
FELLOWES 5345906 Surišimo šukos 10mm. mėlyna. 100 vnt
Fellowes
Mėlyna
5-8 d. d.
12.
LOGILINK CQ2021S LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,5m baltas
LogiLink
S-FTP
Kabelio kategorija
6
Kabelio ilgis (m)
0.5
Auksinė
Balta
6 d. d.
MicroConnect RJ-45 / RJ-45 kat.6 10m Pilka 10-pak (V-UTP610VP)
MicroConnect
U/UTP
Kabelio kategorija
6
10.0
Pilka
4-7 d. d.
46.
Coreparts Maitinimo šaltinis MicroBattery 60 W, 3.3 mm, 3.1 A, 19 V (MBXSA- AC0003)