Universalus pjūklelis Hikoki Starlock MSA32FHT
Varlė kodas
Liko tik:
5 vnt.
Pardavėjas
Store24
Rekvizitai
Rekvizitai
Įmonės pavadinimas:
MB "Parduotuvė Internete"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ozo g. 20, LT-07151, Vilnius
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@store24.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.6
iš 3
Varlė kodas
Liko tik:
5 vnt.
Pardavėjas
Store24
Įmonės pavadinimas:
MB "Parduotuvė Internete"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ozo g. 20, LT-07151, Vilnius
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@store24.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.6
-29 %
Pasirinkite kiekį
Į krepšelį
19.
Pranešti kai prekė atpigs!
Prekei atpigus, informuosime Jus el. paštu.
Jei nebenorite gauti pranešimo,
spauskite čia
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo
27.
Pagrindinė prekė
Pristatymas
Gegužės 27d., trečiadienį
-29 %
Į krepšelį
19.
Kitų pardavėjų pasiūlymai
Varle.lt
4.5
Pristatymas
Gegužės 26d., antradienį
GREIČIAUSIAS
27.
Atsiimkite parduotuvėje
0
Kituose miestuose
gegužės 27 d.
0
Pristatymas į namus
nuo 4.
99
LP Express kurjeriu
gegužės 27 d.
4.
Pristatymas DPD kurjeriu
4.
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
-29 %
Pasirinkite kiekį
Pranešti kai prekė atpigs!
spauskite čia
Gauk gegužės 27 d.
Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Betono ir tuščiavidurių blokelių šlifavimo pjūklelis, plotis 32 mm. Kietlydinio (HM/TC) danga 40. Tvirtinimas: Starlock. Gamintojas: HIKOKI / HITACHI
H782757
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje?
Praneškite mums
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
Specifikacija
Gamintojas
Hikoki
Svoris
Modelio pavadinimas
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Šią prekę rasite filtruose
Gamintojas
Hikoki
Atsiliepimai (
Atsiliepimų nėra
Palikti atsiliepimą
Užduoti klausimą
Atsiliepimų politika
Panašios prekės
BOSCH PJŪKLELIS S PRO S1110VF 1,6 x 22 x 225mm /2vnt.
Bosch
6-8 d. d.
20.
-35 %
Įpjaunamas pjūklelis Hikoki Starlock MSD65PBC
Spalva
Ruda
6-8 d. d.
18.
Pjūkleliai tiesiniam pjūklui Hikoki RPD33B
Ilgis (mm)
3-7 d. d.
17.
Pjūkleliai tiesiniam pjūklui Hikoki RCM30B; 3 vnt.
Ilgis (mm)
Universalus pjūklelis Hikoki Starlock MSA32FH
-29 %
Pjūkleliai tiesiniam pjūklui Hikoki RS10; 2 vnt.
17.
Pjūkleliai tiesiniam pjūklui Hikoki RM44B; 3 vnt.
22.
Pjūkleliai tiesiniam pjūklui Hikoki RD50B; 3 vnt.
23.
MAKITA PJŪKLELIS SLANKIOJANTIEMS PJŪKLAMS NERŪDIJANTIS PLIENAS 305×1,2mm LEDAS, UŽŠALUSIOS MEDŽIAGOS
Makita
Tipas
Pjovimo įrankiai
Spalva
Pilka
22.
Peržiūrėtos prekės
Baumajster Deimantinis diskas keramikai 125x10mm
Baumajster
Tipas
Deimantiniai
Tinka pjauti:
Keramiką
2-4 d. d.
12.
Pašalinti
4M Tamsoje Švytintys vienaragiai
4M
Gyvūnai
4 d. d.
6.
Pašalinti
Intellinet Network Solutions Pečcord S / FTP, CAT7, 1m, mėlyna (740722)
Intellinet
S-FTP
S/FTP
Kabelio kategorija
7
6A
Kabelio ilgis (m)
1.0
Mėlyna
6-7 d. d.
18.
Longshine
Serveriai
Female jungtis
Nežinoma
Male jungtis
Nežinoma
Maksimalus pralaidumas
0.1
Juoda
6-9 d. d.
2 vnt.
68.
„Logilink“ | USB 3.0 komutatorius, 2 prievadų | UA0216
LogiLink
HUB
Komutatoriai (Switch)
Jungties tipas
USB
USB jungties forma
A
B
USB jungties versija
3.0
Juoda
Balta
5.0
1-2 d. d.
3 vnt.
37.
Warner Home Video Games WARNER BROS Mortal Kombat 11 Ultimate (CODE IN A BOX)
Warner Home Video Games
Žaidimas
5.0
2-3 d. d.
1 vnt.
23
-13 %