Pjovimo diskas FORTE TOOLS 230X2.0X22METALAS
  • Varlė kodas 46090855
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Helmand Baltics
Rekvizitai
rating 4.3
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 46090855
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Helmand Baltics
Rekvizitai
rating 4.3
Pjovimo diskas FORTE TOOLS 230X2.0X22METALAS kaina
add to cart Į krepšelį 3.61
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 3.61
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zīmols- Forte Tools. Artikuls- 406431. Biezums- 2 mm. Diametrs- 230 mm. Iekšējā cauruma diametrs- 22 mm. Svars- 0.22 kg. Materiāls- Tērauds. Maksimālais ātrums minūtē- 6650 rpm. Griešanas ātrums- 80 m/s. Diska forma- Taisns. Apstrādes materiāls- Metāla. Obligātā garantija- 24 mēn. Papildus informācija- Maksimālais ātrums minūtē: 6650 rpm. Materiāls: tērauds. Griešanas ātrums: 80 m / s.
Specifikacija
  • Gamintojas Forte Tools
  • Svoris 0.22
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Faster Tools Pjovimo diskas Zāģripa D130x20mm 24 dantys kaina
Medienos pjovimo diskas Haushalt, 140x20x24
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Medienos pjovimo diskas Haushalt, 140x20x24 kaina
Pjovimo diskas Haushalt MW225, 22,5 mm kaina
Forte_Tools Metalo pjovimo diskas FORTE TOOLS, 230X2X22,23 mm, INNOX
  • GamintojasForte Tools
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
Forte_Tools Metalo pjovimo diskas FORTE TOOLS, 230X2X22,23 mm, INNOX kaina
-16 %
Bosch Pjov.diskas metalui 125x22x2,5 mm
  • GamintojasBosch
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Bosch Pjov.diskas metalui 125x22x2,5 mm kaina
Bosch Pjov.diskas metalui 230x22x3 mm
  • GamintojasBosch
  • SpalvaJuoda
Bosch Pjov.diskas metalui 230x22x3 mm kaina
Bosch Univers. pjovimo diskas 125x22,2x1,0 mm MultiCon.
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Bosch Univers. pjovimo diskas 125x22,2x1,0 mm MultiCon. kaina
Forte Tools Pjovimo diskas 230x2,5x22,23 mmforte įrankis kaina
Forte_Tools Pjovimo diskas Forte tools, 180 x 1.6 x 22.23 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Q-Brick 5901238251262
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Q-Brick 5901238251262 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Esperanza Norte USB LED aušinimo ventiliatorius kaina
-8 %
Dėklas Spigen Tough Armor
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 8 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Dėklas Spigen Tough Armor kaina
Vinilinė plokštelė Maurice Deebank ‎– Inner Thought Zone
  • Autorius
  • Žanras
  • LeidėjasEU
  • Plokštelės būklė
  • Voko būklė
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Vinilinė plokštelė Maurice Deebank ‎– Inner Thought Zone kaina
Laikrodis BISSET BSCE40BIBW03BX (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasBisset
  • TipasVyriškas
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Laikrodis BISSET BSCE40BIBW03BX (Ekspozicinė prekė) kaina
  • Pristatymas į namus 12-17 d. d.
UUDO 4 suoliukas kaina
Kampinė sodo sofa iš palečių su pagalvėlėmis, impregnuota eglė
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Kampinė sodo sofa iš palečių su pagalvėlėmis, impregnuota eglė kaina
-5 %