Pjovimo diskas Evolution EVO-305-60-S; 305 mm; Z60
  • Varlė kodas 11805161
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
  • Varlė kodas 11805161
rating 4.5
Pjovimo diskas Evolution EVO-305-60-S; 305 mm; Z60 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 117.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 117.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
TCT plieno pjovimo pjūklas 305 mm 60z (EVO-305-60-S) Aprašymas Aukštos kokybės karbido dantytas pjūklo diskas iš Evolution Power Tools. Skirta pjauti plieninius profilius, plokščius strypus ir lakštus iš konstrukcinio plieno. Diskai gaminami Japonijoje vienoje moderniausių gamyklų, kas garantuoja jų aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. Peilį galima pagaląsti. Pjaunant plieninius profilius atsiranda tik pavienės kibirkštys, todėl pjovimo technologija su Evolution daugiafunkciniais peiliais yra itin saugi, patogi ir greita. Modelis Evolution STEEL 305 mm Išorinis pjovimo disko skersmuo 305 mm Dantų skaičius 60 z Tvirtinimo angos skersmuo 25,4 mm Leistinas greitis 1450 aps./min. Pjaunamos medžiagos tipas plienas Pakuotės matmenys 400 x 360 x 10 mm Svoris 1,20 kg Rinkinį sudaro: 1 x Evolution 305mm / 60z TCT pjūklas plieno pjovimui.
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-12-14
Evolution TCT pjūklo diskas yra puikus pasirinkimas norint pjauti 305 mm 60z plieną. Diskas pasižymi aukščiausios kokybės medžiagomis ir technologijomis, todėl turi daug privalumų.
Pliusai: Labai aštrus ir ilgaamžis diskas, kuris leidžia efektyviai pjauti plieną. TCT technologija užtikrina greitą ir švarų pjovimą, be jokių deformacijų ar plyšimų. 305 mm dydis ir 60z dantų skaičius suteikia didelį pjovimo gylį ir tikslumą, todėl galima atlikti įvairias užduotis su vienu diskų.
  • Modelis
    EVO-305-60-S
  • Svoris 1.5000
  • Modelio pavadinimas
    EVO-305-60-S
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
400 x 25.4 mm deimantinis diskas betonui Distar BETON
  • GamintojasDistar
  • Liko tik: 5+ vnt.
400 x 25.4 mm deimantinis diskas betonui Distar BETON kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Deimantinis betono pjovimo diskas 400mm, šlapiam/sausam pjovimui, betono diskas, akmens pjovimo diskas kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Deimantinis pjovimo diskas Bosch PROFESSIONAL FOR ASPHALT; 350 mm kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Milwaukee Accessories Pjovimo diskas armatūrai MILWAUKEE 137x28x1,6x30mm kaina
Bosch Disk.pjūkl.diskas Expert 305x25,4mm Z80
  • GamintojasBosch
Bosch Disk.pjūkl.diskas Expert 305x25,4mm Z80 kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
FCS pjovimo diskas, skirtas Sammic CA-21/CA-2V/CK-241/CK-24V 2 mm kaina
Bosch Disk.pjūkl.diskas Expert 305x25,4mm Z60
  • GamintojasBosch
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bosch Disk.pjūkl.diskas Expert 305x25,4mm Z60 kaina
150x30mm Montolit CSS150 deimantinis plytelių pjovimo diskas
  • GamintojasMontolit
  • Tipas
  • Liko tik: 1 vnt.
150x30mm Montolit CSS150 deimantinis plytelių pjovimo diskas kaina
Deimantinis pjovimo diskas Norton 70184625428; 250x25,4 mm
  • GamintojasNorton
  • SpalvaBordo
Deimantinis pjovimo diskas Norton 70184625428; 250x25,4 mm kaina
Bosch 3165140581615
Bosch 3165140581615 kaina
-13 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, 250MHz, be halogenų, pilka 7,5m (76907)
  • GamintojasInline
  • TipasS/FTP
  • Kabelio kategorija
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, 250MHz, be halogenų, pilka 7,5m (76907) kaina