Pjovimo diskas Evolution EVO-180-30-D; 180 mm; Z30
  • Varlė kodas 27885118
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 27885118
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Pjovimo diskas Evolution EVO-180-30-D; 180 mm; Z30 kaina
add to cart Į krepšelį 43.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 43.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Nepavyko inicializuoti Evoliucijos pašto komponentas.
Video pjūklas TCT pjovimo medžio 180mm / 30z
techniniai duomenys
Skydo skersmuo: 180 mm
Juostos skersmuo: 20 mm
Intervalo plotis: 2,2mm
dantų skaičius: 30
Didžiausias greitis: 3900 min-1
Miško paskirtis
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-11-14
Pliusai: TCT technologija užtikrina ilgą diskų tarnavimo laiką 180mm dydis leidžia efektyviai pjauti medieną 30z dantų skaičius suteikia puikų pjovimo rezultatą
Minusai: Diskas gali būti šiek tiek sunkesnis nei kiti analogai
Specifikacija
  • Gamintojas Evolution
  • Modelis
    EVO-180-30-D
  • Svoris 0.6000
  • Modelio pavadinimas
    EVO-180-30-D
Panašios prekės
Makita T.C.T. pjūklas MAKBLADE 260X2.3X30mm 5° T32 B-08931 T.C.T • 260 x30 mm • T32 • 5° • Medienai
  • GamintojasMakita
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaMarga
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Makita T.C.T. pjūklas MAKBLADE 260X2.3X30mm 5° T32 B-08931 T.C.T • 260 x30 mm • T32 • 5° • Medienai kaina
Makita T.C.T. pjūklas EFFICUT METAL 150X1.1X20mm 0° T48 B-69331 T.C.T • 150 x20 mm • T48 • 0° • Metalui/Nerūd. plienui
  • GamintojasMakita
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaMarga
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 5 vnt.
Makita T.C.T. pjūklas EFFICUT METAL 150X1.1X20mm 0° T48 B-69331 T.C.T • 150 x20 mm • T48 • 0° • Metalui/Nerūd. plienui kaina
Makita T.C.T. pjūklas 165X1.4X20mm 23° T25 EFFICUT 2 vnt. B-62985-2
Makita T.C.T. pjūklas 165X1.4X20mm 23° T25 EFFICUT 2 vnt. B-62985-2 kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Rhodius Deimantiniai pjovimo diskai LD50 230x7,0x2,4x22,23 kaina
-15 %
Bosch Pjov.diskas Expert 165 x 20 x 2,6 mm, 48
  • GamintojasBosch
  • SpalvaRuda
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
Bosch Pjov.diskas Expert 165 x 20 x 2,6 mm, 48 kaina
-6 %
  • Liko tik: 1 vnt.
Universalus pjovimo diskas LEMAN F964.180.3048; 180x30x2,8 mm kaina
Pjovimo diskas Evolution EVO-230-40-D; 230 mm; Z40
  • GamintojasEvolution
  • SpalvaRuda
Pjovimo diskas Evolution EVO-230-40-D; 230 mm; Z40 kaina
Makita B-27246 T.C.T. pjūklas 210X2.8X30mm 20° T14 SPECIALIZED statyboms
  • Liko tik: 1 vnt.
Makita B-27246 T.C.T. pjūklas 210X2.8X30mm 20° T14 SPECIALIZED statyboms kaina
Pjovimo diskas medienai Bosch CONSTRUCT WOOD; 350x3,2x30,0 mm; Z24; 20°
  • GamintojasBosch
Pjovimo diskas medienai Bosch CONSTRUCT WOOD; 350x3,2x30,0 mm; Z24; 20° kaina
Makita T.C.T. pjovimo ašmenys metalui pjauti 136 x20 x 48T E-23391
  • Tipas
Makita T.C.T. pjovimo ašmenys metalui pjauti 136 x20 x 48T E-23391 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Fixed Mini USB-C 30W + kabelis USB-C/Lightning, balta
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Fixed Mini USB-C 30W + kabelis USB-C/Lightning, balta kaina