Norton Clipper Widia pjovimo diskas WF.180.30.Z48.1
  • Varlė kodas 39254079
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 39254079
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Norton Clipper Widia pjovimo diskas WF.180.30.Z48.1 kaina
add to cart Į krepšelį 24.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 24.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
PARAMETRY TECHNICZNE Średnica 180mm Średnica otworu 30/20/16 mm Grubość 2,8/1,8mm Ilość zębów 48T Geometria uzębienia ATB Maks. prędkość robocza (obr./min) 9500 Przeznaczenie Drewno i kompozyty Maszyna Piła tarczowa i stołowa Typ cięcia Poprzeczne, gładkie Tarcza o średnicy 180mm przeznaczona jest do cięcia wszystkich rodzajów drewna twardego, miękkiego oraz materiałów kompozytowych. Zaprojektowana do cięcia poprzecznego, gładkiego. Zbudowana została z zębów z węglików spiekanych oraz stalowego korpusu, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i niezawodna. Aby przedłużyć jej żywotność, można ją profesjonalnie ostrzyć. Specjalnie zaprojektowane wręby zapobiegają przegrzewaniu się tarczy, ułatwiają odprowadzenie wiórów, zapobiegają kołysaniu się tarczy podczas użytkowania dzięki czemu ograniczają drgania i hałas. Sprawia to, że są bezpieczne dla użytkowania oraz zwiększają komfort pracy.
Specifikacija
  • Gamintojas Norton Clipper
  • Modelis
    N70184608093
  • Gylis 20 500 cm³
  • Plotis 23 000 cm³
  • Aukštis 2200 cm³
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    N70184608093
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Pjovimo diskas medienai Norton 70184608064; 240x30 mm; Z24 kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
NORTON diskinis pjūklas 190 mm x 30 mm x 60 mm ALUMININIS (2,6 / 1,8) kaina
NORTON DISKINIS PJŪKLAS 225mm x 30mm x 48z MEDIENAI IR KOMPOZITAMS ATB (2,8 / 1,8) kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Pjovimo diskas medienai Norton 70184608058; 220x30 mm; Z24 kaina
Pjovimo diskas medienai Norton 70184608092; 170x30 mm; Z48 kaina
Pjovimo diskas medienai Norton TARGET TOOL; 165x20 mm; Z24 kaina
Makita T.C.T. pjūklas MAKBLADE 190X2.2X20mm 5° T24 B-08894 T.C.T • 190 x20 mm • T24 • 5° • Medienai
  • GamintojasMakita
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Makita T.C.T. pjūklas MAKBLADE 190X2.2X20mm 5° T24 B-08894 T.C.T • 190 x20 mm • T24 • 5° • Medienai kaina
Bosch Pjūklas ALUMINIUI 190x30mm 54 DANTYS ECO kaina
-3 %
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Makita T.C.T. pjovimo diskas SPECIALIZED 185X2X30mm 25° T20 B-09416T.C.T • 185 x30 mm • T20 • 25° • medienai/medienai su vinimis kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
USB laidas Baseus Bright Mirror 2 Type-C į MicroUSB/Type-C/Lightning 3.5A 1.1m juodas CAMJ010201
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
USB laidas Baseus Bright Mirror 2 Type-C į MicroUSB/Type-C/Lightning 3.5A 1.1m juodas CAMJ010201 kaina
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
Maišytuvas virtuvinis A665 kaina
Intellinet 336628 tinklo kabelis 1,5 m Pilka
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Intellinet 336628 tinklo kabelis 1,5 m Pilka kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Digitalas MT L-kampinis laikiklis vaizdo iškvietimo blokams pasukti kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Wago Geležinkelio keltuvas (709- 591) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Forpus Žirklės, 21 cm kaina
Laikrodis BISSET Etermet BSCC98GISX03B1 (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasBisset
  • TipasVyriškas
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Liko tik: 1 vnt.
Laikrodis BISSET Etermet BSCC98GISX03B1 (Ekspozicinė prekė) kaina
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Hama LUPA "BASIC 75" - DISPLAY 12 SZT. kaina