Modeco TARCZ.DO STALI230X1.9X22.23MM PŁASKA
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Modeco TARCZ.DO STALI230X1.9X22.23MM PŁASKA kaina
add to cart Į krepšelį 8.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 8.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Plokščia pjūklas pjovimo plieno plonas 230x1.9x22.23mm 25vnt. - MN- 68- 965
Skydo skersmuo: 230mm
Skydo storis: 1.9mm
Juostos skersmuo: 22,23mm
Kiekis: 25 vienetai.
Pjovimo plienas
Specifikacija
  • Gamintojas Modeco
  • Modelis
    MN-68-965
  • Gamintojo kodas MN-68-965
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    MN-68-965
Panašios prekės
Purkštuvas Plastic, Richmann
  • GamintojasRICHMANN
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
Purkštuvas Plastic, Richmann kaina
Pjovimo diskas PFERD EHT A24 S SG 230x3,2x22,23mm
  • GamintojasPferd
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Pjovimo diskas PFERD EHT A24 S SG 230x3,2x22,23mm kaina
Trennscheibe 230 x 3 x 22 mm Makita A-85385
  • GamintojasMakita
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Trennscheibe 230 x 3 x 22 mm Makita A-85385 kaina
Festa Metal Cutting Wheel O 230 x 1,6 x 22,2 mm
  • GamintojasFesta
  • Liko tik: 2 vnt.
Festa Metal Cutting Wheel O 230 x 1,6 x 22,2 mm kaina
Festa Metal Cutting Wheel O 230 x 2.5 x 22.2 mm
  • GamintojasFesta
Festa Metal Cutting Wheel O 230 x 2.5 x 22.2 mm kaina
Dewalt 5035048545676
  • GamintojasDewalt
  • Tinka pjauti:
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Dewalt 5035048545676 kaina
Tarcza Deimantinis pjovimo diskas, 230 x 22,2 mm, šlapiam pjovimui
  • GamintojasTarcza
  • Tipas
  • Skylės skersmuo (mm)
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Tarcza Deimantinis pjovimo diskas, 230 x 22,2 mm, šlapiam pjovimui kaina
-7 %
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Rawlplug INOX SHIELD 230X1.0X22 kaina
Quantec Deimantinis diskas šlapiam pjovimui su nuolatine danga TDP-125M 125 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Pelė Port Designs Office Pro Silent Balta
  • Liko tik: 4 vnt.
Pelė Port Designs Office Pro Silent Balta kaina
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Kitchen organiser for cutlery drawer container kaina
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
ColorWay Photo Paper | PM220100A4 | Matte | Baltas | 220 g/m² | A4 kaina
-29 %
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Vidurinės sofos dalys su pagalvėlėmis, 2vnt., impregnuota pušis kaina
Basil Hyundai Virtuvinės svarstyklės Virtuvės svarstyklės - KVE893C kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine 0.5m - U / UTP maitinimo kabelis - 1000 Mbps - Cat6 - RJ45 - baltas (71655W) kaina
-3 %