Ingco DMD021251 Diamond cutting wheel 125 mm
  • Varlė kodas 41904288
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 41904288
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Ingco DMD021251 Diamond cutting wheel 125 mm kaina
add to cart Į krepšelį 9.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 9.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
125 (5") x 22.2 mm
Blade width: 10 mm
Packaged in double blister pack
Specifikacija
  • Gamintojas Ingco
  • Modelis
    DMD021251
  • Svoris 0,17000
  • Mpn DMD021251
  • Vertė 125
  • Modelio pavadinimas
    DMD021251
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Ingco
  • Tipas
Panašios prekės
Makita 162708-5 Apsauga 125mm darbui su pjovimo diskais
  • GamintojasMakita
  • Tipas,
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Makita 162708-5 Apsauga 125mm darbui su pjovimo diskais kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Festa Cutting wheel metal O 150 x 2 mm kaina
Ingco DMD031151 Cutting wheel, diamond blade 115 x 1 mm
  • Skersmuo (mm)
  • Liko tik: 4 vnt.
Ingco DMD031151 Cutting wheel, diamond blade 115 x 1 mm kaina
-23 %
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Quantec Deimantinis diskas šlapiam pjovimui su nuolatine danga TDP-125M 125 mm kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Stanley Daugiaf. pj. med./met. 10 mm / 18TP kaina
Tarcza Metalo pjovimo diskas 355 x 3,0 x 25,4 mm 41 A30-T-BF
  • GamintojasTarcza
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Tarcza Metalo pjovimo diskas 355 x 3,0 x 25,4 mm 41 A30-T-BF kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Deimantiniai ašmenys 115 mm, itin ploni kaina
Tarcza Metalo pjovimo diskas 355 x 3,0 x 25,4 mm 41 A 24-S-BF
  • GamintojasTarcza
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
Tarcza Metalo pjovimo diskas 355 x 3,0 x 25,4 mm 41 A 24-S-BF kaina
Dedra 5902628814500 kaina
Dedra Diskinis pjuklas mediui su kietm 60d 250x30mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Embryolisse Eau De Beauté Rosamélis Tonikas 200ml kaina
Kistenberg Blow HEAVY Mobile Toolbox
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Kistenberg Blow HEAVY Mobile Toolbox kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Hismart Antenos apsauga nuo žaibo kaina
Medienos pjovimo diskas SADU 210x30x40T
  • GamintojasSadu
Medienos pjovimo diskas SADU 210x30x40T kaina
„Tether Tools TetherPro“ USB 2.0 A–Mini-B 8 kontaktų 15 colių ORG kaina
Proginė palapinė, mėlyna, 3x3
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Proginė palapinė, mėlyna, 3x3 kaina
-4 %
4F marškinėliai
  • Gamintojas4F
  • Marškinėlių tipas
  • Skirta
  • Dydis,
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
4F marškinėliai kaina