Ingco DMD021151 Diamond cutting wheel 115 mm
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
rating 4.5
Ingco DMD021151 Diamond cutting wheel 115 mm kaina
add to cart Į krepšelį 14.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 14.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
115 (4-1/2") x 22.2 mm
Blade width: 10mm
Packaged in double blister pack
Specifikacija
  • Gamintojas Ingco
  • Modelis
    DMD021151
  • Svoris 0,14900
  • Mpn DMD021151
  • Vertė 115
  • Modelio pavadinimas
    DMD021151
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Ingco
  • Tipas
Panašios prekės
Ingco diamond wheel 180 x 12 mm
  • Tipas
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Ingco diamond wheel 180 x 12 mm kaina
Makita Įgilinamieji pjovimo diskai 53 TMA081, BIM, STARLOCK B-69777
  • GamintojasMakita
  • Tinka pjauti:
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Makita Įgilinamieji pjovimo diskai 53 TMA081, BIM, STARLOCK B-69777 kaina
Makita TURBO segmentas 125MM akmeniui/betonui eko A-84062
  • GamintojasMakita
  • Skersmuo (mm)
Makita TURBO segmentas 125MM akmeniui/betonui eko A-84062 kaina
Techniflex T1A 350 * 3,5 * 32 A24TBF PRO kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Modeco EXPERT pilnas deimantinis šlifavimo diskas 115mm - MN-78-212 kaina
Modeco Diamond šlifavimo diskas MARS pilnas 230mm - MN-78-205 kaina
Geko Wood diskas 230x22x80T(50)
  • GamintojasGeko
  • Skersmuo (mm)
  • SpalvaRuda
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Geko Wood diskas 230x22x80T(50) kaina
Geko PREMIUM metalo pjovimo diskas 230x2,5 Inox (G78243)
  • GamintojasGeko
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
Geko PREMIUM metalo pjovimo diskas 230x2,5 Inox (G78243) kaina
Geko plytelių pjovimo diskas 200 mm x 10 x 1,6 mm (G78333) kaina
Geko Wood diskas 300x32x24T (skylės) (20)
  • SpalvaRuda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Geko Wood diskas 300x32x24T (skylės) (20) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
USB laidas MicroConnect USB-C – 1 m (USB3.1CDPBW1)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
USB laidas MicroConnect USB-C – 1 m (USB3.1CDPBW1) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Makita Akumuliatorinis LED prožektorius ML103 10,8V Li-ion kaina