Ingco DMD011251 Cutting wheel, diamond, dry cutting 125 x 1 mm
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
rating 4.5
Ingco DMD011251 Cutting wheel, diamond, dry cutting 125 x 1 mm kaina
add to cart Į krepšelį 12.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 12.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Diamond blade for dry cutting - 125 × 22,2 mm, blade width 10 mm
Product description:
The 125 mm diameter diamond blade with a 22.2 mm bore and a 10 mm blade width is designed for precise and fast dry cutting of hard materials such as concrete, tiles, stone or cladding. Thanks to the diamond coating on the cutting edge, it provides high wear resistance and a long service life even under intensive use.
Key Features:
125 mm × 22.2 mm.
Blade width: 10 mm
Cutting type: dry cutting
Application: concrete, tiles, stone, cladding
Diamond coating - high durability and cutting precision
Minimisation of dust - also suitable for work without water
Specifikacija
  • Gamintojas Ingco
  • Modelis
    DMD011251
  • Svoris 0,16680
  • Mpn DMD011251
  • Disko skersmuo [mm] 125
  • Wheel thickness [mm] 1
  • Modelio pavadinimas
    DMD011251
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Ingco
  • Tipas
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Ingco MCD121155 Metal cutting wheel, 115 x 1,2 x 22,2 mm, set of 10 kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Grot Skydo butas T1a 125x1.0x22 Kopija 10 vienetų kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
„Norton Clipper Vulcan Metal A 30 S-BF41“ pjovimo diskas, 400 x 32 x 4,0 mm (66252925473) kaina
-13 %
Modeco Segmentinis deimantinis ratas URAN 115mm - MN-78-112 kaina
Geko Metalo pjovimo skydas GEKO PREMIO 125x2 Inox (10 / 50 / 200)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Geko Metalo pjovimo skydas GEKO PREMIO 125x2 Inox (10 / 50 / 200) kaina
Geko DISKINIS Pjūklas WIDIA 250*30*60z /B
  • GamintojasGeko
  • Tinka pjauti:
Geko DISKINIS Pjūklas WIDIA 250*30*60z /B kaina
Geko Premium metalo pjovimo diskas 230x1,6 Inox (G78241)
  • GamintojasGeko
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
Geko Premium metalo pjovimo diskas 230x1,6 Inox (G78241) kaina
Norton Clipper deimantų skydas 125x22.2mm tolydus turbo plytoms (70184601279) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Makita Įgilinamieji pjovimo diskai 32mm B-66329 Starlock Plus • 20 TPI • BiM • MAP001 • medžiui, metalui kaina
-13 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
BOSCH DIAMOND DISKAS 125x22 SEG AKMUO
  • GamintojasBosch
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • SpalvaRuda
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
BOSCH DIAMOND DISKAS 125x22 SEG AKMUO kaina
-6 %
Nivea Creme Care Dušo želė
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Nivea Creme Care Dušo želė kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Durable DURABIN LID 90 - 1 pc(s) kaina
TARGUS CLICK-IN CASE FOR IPAD (10TH GEN.) 10.9-INCH - ROSE GOLD
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
TARGUS CLICK-IN CASE FOR IPAD (10TH GEN.) 10.9-INCH - ROSE GOLD kaina
Pakabinama spintelė, balta, 29,5x31x60cm, apdirbta mediena
  • GamintojasvidaXL
  • Spalva
  • Ilgis (mm)
  • Plotis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • Medžiaga
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Pakabinama spintelė, balta, 29,5x31x60cm, apdirbta mediena kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
None SUPER HELP Ledo tirpiklis 200 ml kaina
-25 %
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Streamplify CAM Streaming Webcam, Full HD, 60Hz – juodos spalvos kaina
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
Šlifavimo popierius Bosch Expert Prisma R782; 125 mm; K60; 5 vnt. kaina
-6 %