Ingco DMD0111513 Cutting wheel, diamond, dry cutting 115 x 1 mm
  • Varlė kodas 41598686
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
  • Varlė kodas 41598686
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Ingco DMD0111513 Cutting wheel, diamond, dry cutting 115 x 1 mm kaina
add to cart Į krepšelį 7.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 7.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Diamond blade, 115 x 22,2 mm, blade width 12 mm
Product description:
The 115 mm (4-1/2") diameter, 22.2 mm clamping hole and 12 mm blade width diamond blade is designed for precision cutting of a variety of materials. The diamond surface and blade design make it suitable for both dry and wet cutting, allowing a wide range of applications when working with concrete, stone, ceramic materials and other hard surfaces.
The wheel is designed to provide long life and high cutting efficiency without sacrificing quality, while minimizing heat and wear. It is compatible with common 115 mm (4-1/2") diameter angle grinders, making it easy to use in a variety of work environments.
Key Features:
Wheel diameter: 115 mm (4-1/2").
Clamping hole: 22.2 mm
Blade width: 12 mm
Type of blade: diamond blade
Application: suitable for dry and wet cutting
Materials: concrete, stone, ceramics and other hard materials
Advantages: long service life, high cutting efficiency, minimized heating
Compatibility: for angle grinders with 115 mm (4-1/2") diameter
Specifikacija
  • Gamintojas Ingco
  • Modelis
    DMD0111513
  • Svoris 0,14600
  • Mpn DMD0111513
  • Disko skersmuo [mm] 115
  • Wheel thickness [mm] 1
  • Modelio pavadinimas
    DMD0111513
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Ingco
  • Tipas
Panašios prekės
Festa Metal Cutting Wheel O 115 x 1,6 x 22,2 mm
  • GamintojasFesta
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Festa Metal Cutting Wheel O 115 x 1,6 x 22,2 mm kaina
Festa Stone Cutting Wheel O 180 x 2.5 x 22.2 mm
  • GamintojasFesta
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Liko tik: 3 vnt.
Festa Stone Cutting Wheel O 180 x 2.5 x 22.2 mm kaina
Festa Stone Cutting Wheel O 150 x 2,5 x 22,2 mm
  • Liko tik: 2 vnt.
Festa Stone Cutting Wheel O 150 x 2,5 x 22,2 mm kaina
Ingco MCD302303 Metal cutting wheel, 230 x 1.9 x 22.2 mm
Ingco MCD302303 Metal cutting wheel, 230 x 1.9 x 22.2 mm kaina
-13 %
Tarcza Metalo pjovimo diskas GRAPHITE 350 x 3,5 x 32 mm (41 A24-T-B)
  • GamintojasTarcza
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Tarcza Metalo pjovimo diskas GRAPHITE 350 x 3,5 x 32 mm (41 A24-T-B) kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Uchwyt Ašmenų laikiklis TOPEX 10A216 (Aliuminis, 250-300 mm) kaina
Tarcza Deimantinis segmentinis pjovimo diskas, 180 x 22,2 mm, sausam pjovimui
  • GamintojasTarcza
  • Tipas
  • Skylės skersmuo (mm)
  • SpalvaPilka
Tarcza Deimantinis segmentinis pjovimo diskas, 180 x 22,2 mm, sausam pjovimui kaina
Diskinis medienos pjūklas DEWALT 115 mm, 24T
  • GamintojasDewalt
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaRuda
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
Diskinis medienos pjūklas DEWALT 115 mm, 24T kaina