Graphite Pjovimo diskas HM D125X2X22.2 MM
Varlė kodas
Liko tik:
5+ vnt.
Pardavėjas
Varle.lt
Rekvizitai
Rekvizitai
Įmonės pavadinimas:
UAB "VARLE"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ukmergės g. 241, LT-07100
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@varle.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.5
iš 2
Varlė kodas
Liko tik:
5+ vnt.
Pardavėjas
Varle.lt
Įmonės pavadinimas:
UAB "VARLE"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ukmergės g. 241, LT-07100
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@varle.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.5
Pasirinkite kiekį
Į krepšelį
40.
Pranešti kai prekė atpigs!
Prekei atpigus, informuosime Jus el. paštu.
Jei nebenorite gauti pranešimo,
spauskite čia
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
40.
Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje
0
Vilniuje, Ukmergės g. 241
gegužės 28 d.
0
Kituose miestuose
gegužės 29 d.
Atsiimkite paštomatuose
nuo 1.
39
SmartPosti paštomate
gegužės 29 d.
1.
Venipak paštomate
1.
LP Express paštomate
Omniva paštomate
DPD paštomate
Pristatymas į namus
nuo 3.
90
LP Express kurjeriu
3.
DPD kurjeriu
3.
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Pasirinkite kiekį
Pranešti kai prekė atpigs!
spauskite čia
Gauk gegužės 28 d.
Visi pristatymo būdai
Specifikacija
Gamintojas
Graphite
Šią prekę rasite filtruose
Gamintojas
Graphite
Spalva
Pilka
Atsiliepimai (
Atsiliepimų nėra
Palikti atsiliepimą
Užduoti klausimą
Atsiliepimų politika
Panašios prekės
DEWALT TARCZA DIAM.SEG. 230x2,4x22,2mm
Dewalt
Tipas
Deimantiniai
Skersmuo (mm)
230
Storis (mm)
22.2
Spalva
Mėlyna
Juoda
4-6 d. d.
47.
Deimantinis pjovimo diskas Tyrolit Premium; 125x2,4x22,23 mm
Tyrolit
Tipas
Deimantiniai
Skersmuo (mm)
125
Storis (mm)
3-7 d. d.
Deimantinis pjovimo diskas Klingspor DT 612 UT Supra; 180x2,6x22,23 mm
Klingspor
180
3-7 d. d.
1 vnt.
39.
Abrazyvinis pjovimo diskas Klingspor A 960 TZ Special; 125x1 mm; 25 vnt.
Klingspor
Abrazyviniai
125
Tinka pjauti:
Metalą
41.
Makita Segmentinis 125MM betonui X-LOCK E-02076 X-LOCK • 125 x 22,23 mm
Makita
Pilka
5-8 d. d.
36.
Makita T.C.T. pjūklas MAKBLADE 260X2.3X30mm 5° T32 B-08931 T.C.T • 260 x30 mm • T32 • 5° • Medienai
Makita
260
Skylės skersmuo (mm)
30.0
30.0
Tinka pjauti:
Medieną
Marga
5-8 d. d.
43.
Makita T.C.T. pjūklas EFFICUT METAL 150X1.1X20mm 0° T48 B-69331 T.C.T • 150 x20 mm • T48 • 0° • Metalui/Nerūd. plienui
150
Skylės skersmuo (mm)
20.0
20.0
Metalą
Marga
5.0
47.
Makita T.C.T. pjūklas 165X1.4X20mm 23° T25 EFFICUT 2 vnt. B-62985-2
165
Medieną
43.
Rhodius Deimantiniai pjovimo diskai LD50 230x7,0x2,4x22,23
Rhodius
6-7 d. d.
44.
-15 %
Peržiūrėtos prekės
Hewlett Packard (HP) HP COMPUTRACE DATA PROTECTION SVC 1Y
Hewlett Packard (HP)
1-2 d. d.
42.
Pašalinti
LOGILINK CP3051U LOGILINK - Komutacinis kabelis Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine baltas 2,00m
LogiLink
U/UTP
U-UTP
Kabelio kategorija
6A
6
Kabelio ilgis (m)
2.0
Balta
5.0
6 d. d.
Pašalinti
Technoline TechnoLine WT 537
Technoline
Staliniai laikrodžiai
Taip
Balta
5-7 d. d.
Flex Accessories Metalo pjovimo diskas FLEX 185x20 CSM4060
Flex
185
2.0
2-3 d. d.
89.
Šlifavimo diskų laikiklis PFERD Combidisc SBH 50 H
Pferd
Raudona
2-3 d. d.
23.
Hewlett Packard (HP) HPE 2.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable
Hewlett Packard (HP)
Serveriai
Juoda
5-7 d. d.
89.
-3 %