Falon Tech Medienos pjovimo diskas 190/32/60T.
Pardavėjas Agoros namai
Rekvizitai
rating 5.0
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Pardavėjas Agoros namai
Rekvizitai
rating 5.0
Falon Tech Medienos pjovimo diskas 190/32/60T. kaina
add to cart Į krepšelį 3.90
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 3.90
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Pagrindinės savybės:
  • Išorinis skersmuo: 190 mm
  • Tvirtinimo angos skersmuo: 32 mm (pridedamas redukcinis adapteris)
  • Dantų skaičius: 60
  • Specialus dantų profilis ir plati galinė dalis užtikrina atsparumą įtempimui ir ilgaamžiškumą
  • Iš pakaitinio kietmetalio pagaminti indukciniai dantys su aštriais kampais
  • Specialiai sukurti išilginiai grioveliai apsaugo diską nuo deformacijos
Privalumai:
  • Lengvai pakeičia tradicinius diskus, išplėsdami jų taikymo sritį
  • Pjauna be įkaitimo ar degimo, leidžia dirbti ilgiau ir efektyviau
  • Modernus ir ergonomiškas dizainas užtikrina patogų naudojimą
Specifikacija
  • Gamintojas Falon Tech
  • Svoris 0.5
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Inter Vis Profesionalus deimantinis pjovimo diskas X-Turbo 125 mm. kaina
Bosch Pjov.diskas metalui 125x22x2,5 mm
  • GamintojasBosch
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bosch Pjov.diskas metalui 125x22x2,5 mm kaina
Bosch Pjov.diskas metalui 230x22x3 mm
  • GamintojasBosch
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Bosch Pjov.diskas metalui 230x22x3 mm kaina
Bosch Univers. pjovimo diskas 125x22,2x1,0 mm MultiCon.
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Bosch Univers. pjovimo diskas 125x22,2x1,0 mm MultiCon. kaina
KLINGSPOR TARCZA DO CIĘCIA METALU 115mm x 2,5mm x 22,2mm A24 Extra
  • GamintojasKlingspor
KLINGSPOR TARCZA DO CIĘCIA METALU 115mm x 2,5mm x 22,2mm A24 Extra kaina
Faster Tools Pjovimo diskas Zāģripa D130x20mm 24 dantys kaina
Metalo pjovimo diskas KLINGSPOR A100 Ø125x1mm
  • GamintojasKlingspor
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Metalo pjovimo diskas KLINGSPOR A100 Ø125x1mm kaina
Pjovimo diskas CGW T-1 125x1.6x22,23 ALU 36 NBF kaina
Pjovimo diskas Razor 125mm CGW 1,6 mm
  • GamintojasCGW
Pjovimo diskas Razor 125mm CGW 1,6 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
INTELLINET 48,3 cm 19 colių serverio spintelė Premium Line 36 U 1767 x 800 x 1000 mm A x P x G Plokščia pakuotė, keliamoji galia 2000 kg, juoda kaina
BMW V Palaikymas 5 E60 E61 51647033745 kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Multitex Apsauginė plėvelė 160 x 200 su elastine juostele TERRY 02 kaina
-3 %