Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Rekomenduojamas amžius
Rekomenduojama
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
4M Rinkinys „Nudažyk taupyklę“ - Piešimas ir spalvinimas
4M Rinkinys „Nudažyk taupyklę“
 
16,99 5-6 d. d. (1)
4M Gipso liejiniai - Blizgučiai vienaragiai - Piešimas ir spalvinimas
4M Gipso liejiniai - Blizgučiai vienaragiai
 
11,50 7 d. d. (0)
4M Vitražas „Pasakų vienaragis“ - Piešimas ir spalvinimas
4M Vitražas „Pasakų vienaragis“
 
5,99 3-7 d. d. (0)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios 4M Piešimas ir spalvinimas kategorijoje šiais metais?

4M Piešimas ir spalvinimas - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių 4M Piešimas ir spalvinimas kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 3 prekes, o kainos prasideda nuo 0.35 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų 4M Piešimas ir spalvinimas kategorijoje?

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau