Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Pieno plakikliai Esperanza

(2)
Esperanza – vienas didžiausių duomenų laikmenų, kompiuteriams ir fototechnikai skirtų priedų ir vartotojų elektronikos prietaisų gamintojų Europoje. Esperanza produktai leidžia žmonėms mėgautis naujausių technologijų pasiekimais ir naudoti juos kasdieniams darbams ir pramogoms.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (13)
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
  • 5.0 (1)
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €

Pieno plakikliai – pieno putoms ir gardžiai kavai gaminti

Pieno plakikliai yra tie įrenginiai, kurie suteikia kavai ne tik nuostabų skonį, bet ir išvaizdą. Tai prietaisas suplakantis pieną į putas, kurios, dažniausiai, yra naudojamos kavai gardinti. Turėdami tokį prietaisą namuose, galėsite mėgautis kava, kuri prilygsta gaminamai kavinėse. Naudojant pieno putų plakiklį, pienas yra plakamas ir pripildomas oru, todėl, susidaro lengvos, bet tirštos putos, vėliau maišomos su mėgstama kava. Pieno putos suteikia kavai lengvesnį ir švelnesnį skonį, o kapučino ar latte kava būtų sunkiai pagaminama, neturint specialaus pieno plakiklio.

Kaip išsirinkti gerą pieno plakiklį?

Pieno plakikliai – įrenginiai, skanioms, lengvoms ir tirštoms pieno putoms gaminti ir kavai gardinti. Tai neatsiejamas, profesionalios kavos gamybos prietaisas, dažniausiai, plačiai naudojamas kavinėse ir baruose. Tačiau, kadangi, pieno plakikliai yra itin lengvai naudojami ir sąlyginai nebrangūs, jie plačiai naudojami ir namuose. Tad, jei namie norite mėgautis kavinės lygio, skonio ir išvaizdos kava, tikrai turėtumėte apsvarstyti pieno plakiklio įsigijimą.  Tačiau, renkantis naują pieno plakiklį, pirmiausia vertėtų atsižvelgti į kelis, labai svarbius dalykus.

Visų pirma, naudinga žinoti, kad pieno plakikliai gali būti skirtingų tipų. Iš esmės, pieno plakiklį galima pasirinkti iš trijų, pagrindinių tipų. Pirmasis iš jų – rankinis pieno plakiklis. Tai pieno plakiklis, kuriuo norint suplakti pieną, reikia naudoti fizinę rankų jėgą. Tai pigiausi plakikliai, tačiau, jie reikalauja daugiau laiko ir pastangų. Tiesa, jiems nereikia elektros šaltinio, todėl, juos patogu pasiimti į keliones, išvykas. Kitas tipas – rankinis elektrinis pieno plakiklis. Tai rankoje laikomas, elektrinis pieno plakikilis, kuris užima žymiai mažiau plakimo laiko. Šiais plakikliais galima suplakti tiek šiltą, tiek šaltą pieną. Tačiau, jie yra šiek tiek brangesni nei paprasti, rankiniai plakikliai, o taip pat, jų negalima plauti indaplovėje. Galiausiai – elektrinis pieno plakiklis. Tai greitai ir lengvai veikiantys plaktuvai, kurie, žinoma, pasižymi ir aukštesne kaina. Turint tokį plaktuvą, pakanka į jį įpilti pieną ir paspausti įjungimo mygtuką – plakiklis viską atliks be papildomos pagalbos. Dažniausiai, tokio tipo plakikliai yra gaminami iš nerūdijančio plieno, todėl, yra itin patvarūs ir ilgaamžiai.

Atsižvelkite į pieno plakiklio dydį ir talpą. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokio tipo plakiklį pasirinksite. Tiek rankinis, tiek rankoje laikomas elektrinis plakiklis nebus didelis ir sunkus, o kadangi, neturi atskiros talpyklos, jų talpos pasirinkti nepavyks. Tokie plakikliai neužima daug vietos spintelėse ir stalčiuose. Tuo tarpu, elektrinis plakiklis gali būti įvairiausių dydžių ir talpų. Jei plakiklį naudosite kasdien ir intensyviai, o taip pat, turite didelę šeimą, rekomenduojama rinktis talpesnį ir didesnį. Tačiau, dera atminti, kad didesnis užims ir daugiau vietos.

Pieno plakikliai – žema kaina perkant internetu

Gardi kava ir nuostabi, šilkinė, debesėlį primenanti pieno puta – namuose turėdami pieno putų plakiklį galėsite mėgautis kavinės lygio gėrimais, lengvai ir greitai. Siūlome platų, įvairių pieno plakiklių ir garsių jų gamintojų, sulaukiančių tik geriausių atsiliepimų, pasirinkimą internetu. Čia visada žemos kainos! Akcijų metu, norimus pieno plakiklius galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Pieno plakikliai Esperanza - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-30 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Pieno plakikliai Esperanza kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Pieno plakikliai Esperanza kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Pieno plakikliai Esperanza kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 84 prekes, o kainos prasideda nuo 6.99 Eur