Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Ilgis (cm)
Plotis (cm)
Storis (mm)
Pagalvėlė riešui
Spalva
Pristatymo laikas
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
Palės kilimėlis žaidimams Canyon MP-10, 930x350x3mm - Pelių kilimėliai
Palės kilimėlis žaidimams Canyon MP-10, 930x350x3mm
 
11,99 2-4 d. d. (2)
Pelės kilimėlis su belaidžiu QI įkrovikliu Canyon MP-W5, 324x244x6mm - Pelių kilimėliai
Pelės kilimėlis su belaidžiu QI įkrovikliu Canyon MP-W5, 324x244x6mm
 
11,99 2-4 d. d. (0)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Canyon Pelių kilimėliai kategorijoje šiais metais?

Canyon Pelių kilimėliai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Canyon Pelių kilimėliai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 3 prekes, o kainos prasideda nuo 4.76 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Canyon Pelių kilimėliai kategorijoje?

Belaidės pelės turi daugybę privalumų. Kaip nurodo pavadinimas – jos veikia be laidų. Taip pat belaidėms pelėms būdinga ergonomiška forma ir didelis jautrumas. Tiek užkietieję žaidėjai, tiek visi kiti, kurie praleidžia prie kompiuterio ilgas valandas, turėtų pasirūpinti tikslia, be vėlavimų veikiančia ir patogia pele. Varle.lt kompiuterinės technikos specialistai parengė patarimų gidą, kaip išsirinkti belaidę pelę.

Belaidžių pelių tipai

Egzistuoja du pagrindiniai belaidžių pelių tipai: lazerinės ir optinės. Optinėse pelėse už signalo persiuntimą į kompiuterį atsako LED diodai, kurie apšviečia paviršių po pele. Lazerinės pelės yra tikslesnės ir spartesnės, tačiau jos taip pat daugiau kainuoja nei optinės pelės. Varle.lt kompiuterinių pelių specialistai lazerinius modelius rekomenduoja rinktis žaidimams, kuriuose labai svarbūs dinamiški judesiai ir reakcija. USB pelės su pažangiais optiniais jutikliais ir dideliu DPI taip pat yra  yra vertinamos žaidėjų.

Belaidės optinės pelės

Belaidės optinės pelės veikimo principas yra paremtas šviesos signalo siuntimu, kuris atsispindi nuo paviršiaus ir grįžta į mažą pelėje įmontuotą kamerą. Integruotas jutiklis leidžia nuskaityti pelės padėtį ir perteikti rezultatus į kompiuterio ekraną. Svarbu tai, kad optinės pelės veikimo mechanizmui būdingas aukšto lygio tikslumas nepriklausomai paviršiaus, kuriuo juda pelė.

Belaidės lazerinės pelės

Generuoja sufokusuotą šviesos spindulį, pajėgiantį pasiekti paviršiaus, kuriuo juda gelmę. Tai lemia didesnį veikimo tikslumą. Pažymima ...

Skaityti daugiau

Ieškote kokybiškos ir pigios belaidės pelės? Varle.lt kompiuterinės technikos sprecialistai parengė TOP 10 belaidžių kompiuterinių pelių iki 30 eurų sąrašą. Čia rasite įvairios kainos ir techninių parametrų belaidžių pelių modelius, kurie užtikrins patogų darbą.  Skaityti daugiau