Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Amd |
| Procesoriaus lizdas | Am4 lizdas |
| Procesorių suderinamumas | Amd ryzen 3 3rd gen, 3rd generation amd ryzen 5, 3rd generation amd ryzen 7, 3 kartos „amd ryzen 9“ |
| Maksimalus smp procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | Ddr4-sdram |
| Atminties angų skaičius | 2 |
| Atminties angų tipas | Dimm |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 1866,2133,2400,2667,2800,2933,3000,3066,3200,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4600 mhz |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 gb |
| Atminties kanalai | Dual-channel |
| Ecc | Taip |
| Non-ecc | Taip |
| Nebuferizuota atmintis | Taip |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | „serial ata iii“ |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | Hdd & ssd |
| Raid lygiai | 0,1,5,10 |
| Grafika | |
| Maksimali grafikos adapterio atmintis | 2048 mb |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 2160 pikseliai |
| Vidinis I/O | |
| Usb 2.0 jungtys | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| Sata iii jungčių skaičius | 4 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | Taip |
| Atx maitinimo jungtis | Taip |
| Cpu fan jungtis | Taip |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 1 |
| Šasi intruzijos jungtis | Taip |
| Tpm jungtis | Taip |
| Nuosekliojo prievado antraštės | 1 |
| 12 v maitinimo jungtis | Taip |
| Rgb led kontaktų pagrindas | Taip |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 4 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Ps/2 portų kiekis | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdmi versija | 2.1 |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Wifi-ap antenos lizdas | 2 |
| Tinklas | |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Wifi | Taip |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Lan kontroleris | Realtek rtl8111h |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Savybės | |
| Taikoma | Pc |
| Motininės plokštės formos faktorius | „micro atx“ |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Amd |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Garso lustas | Realtek alc892 |
| Plėtotės lizdas | |
| Pci „express“ x1 (3.x kart.) angos | 1 |
| Pci „express“ x16 (3.x kart.) angos | 1 |
| M.2 (m) angų skaičius | 1 |
| bios | |
| Cmos jutiklio valymo jungė | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 244 mm |
| Ilgis | 210 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Sata |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Modelio pavadinimas | MAG A520M VECTOR WIFI |