Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
LGA 1851 lizdas Intel procesoriams. Palaiko PCIe 5.0 ir DDR5 atmintį.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Suderinama procesorių serija | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
Ypatybės |
|
| Garso mikroschema | Realtek ALC4082 |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | Pratęstas ATX |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pagrindinės plokštės mikroschema | Intel Z890 |
| Komponentas | PC |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 |
Atmintis |
|
| Maksimalus vidinės atminties kiekis | 192 GB |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Non-ECC | Taip |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Nebuffered atmintis | Taip |
| Palaikomas atminties dažnis (maks) | 8800 MHz |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 277 mm |
| Plotis | 305 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Taip |
| Bluetooth versija | 5.4 |
Vidinis I/O |
|
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Korpuso ventiliatorių jungčių skaičius | 2 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungčių skaičius | 2 |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungčių skaičius | 1 |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2x2 jungčių skaičius | 1 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Clear CMOS mygtukas | Taip |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 5.73 kg |
| Pakuotės plotis | 380 mm |
| Pakuotės aukštis | 125 mm |
| Pakuotės gylis | 320 mm |
Saugojimo valdikliai |
|
| RAID lygiai | 1, 0, 5 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD ir SSD |
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 10 |
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| Ethernet LAN (RJ-45) jungčių skaičius | 2 |
| S/PDIF išėjimo jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A jungčių skaičius | 5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C jungčių skaičius | 2 |
| HDMI jungčių skaičius | 1 |
| Microfono įėjimas | Taip |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C jungčių skaičius | 1 |
| Thunderbolt jungčių skaičius | 2 |
Plėtros lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 6 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) lizdų skaičius | 1 |